Всеукраїнське об’єднання
приватних виконавців «ФАКТ»

– громадська некомерційна організація, яка заснована професіоналами у сфері примусового виконання рішень.

Перед вами спеціалізований інформаційний сайт приватних виконавців України. Тут ви зможете знайти всю необхідну інформацію про те, як працюють наші фахівці і як скористатися їх послугами, а також аналітику з актуальних проблем виконавчого провадження.

У багатьох фізичних і юридичних осіб в Україні періодично виникають питання – як забезпечити повернення боргу і виконання судового рішення?

Стягнення заборгованості найефективніше здійснюється уповноваженими фахівцями у виконавчому провадженні. Саме такими професіоналами є приватні виконавці нашого об’єднання.


Хто такі приватні виконавці?

Це офіційно уповноважені державою громадяни, які здійснюють діяльність з примусового виконання судових рішень в установленому законом порядку. У кожного виконавця нашого об’єднання є профільна вища юридична освіта і необхідний досвід виконання судових рішень та стягнення заборгованості.

Ми зібрали в одній організації 24 приватних виконавця з 22 виконавчих округів України – 21 область та м.Київ. Кожен з цих округів представлений регіональним відділенням нашого об’єднання.


Як працюють приватні виконавці?

Послуги нашого об’єднання включають в себе виконання судових рішень, виконавчих написів нотаріусів та рішень інших органів.

У процесі відкритого виконавчого провадження приватний виконавець здійснює:

  • розшук зареєстрованих рахунків боржника
  • розшук майна боржника
  • накладення арешту на рахунок боржника
  • накладення арешту на майно боржника
  • звернення стягнення на предмет іпотеки
  • примусове проникнення в приміщення боржника
  • звернення стягнення на доходи боржника
  • обмеження права виїзду боржника за кордон

Ми застосовуємо комплексний підхід у виконавчих діях, працюємо виключно відповідно до закону і знаходимося в постійній комунікації зі стягувачем.


Як з нами зв’язатися?

Головний офіс нашої компанії знаходиться в Києві за адресою: вул. Юрія Поправки, 6 (колишня вул. Миколи Лебедєва), недалеко від станції метро «Чернігівська».

Якщо у Вас є рішення суду, рішення іншого органу, або виконавчий напис нотаріуса і виконавчий документ, Ви можете зв’язатися з нашими фахівцями за номерами телефону:

+380 98 399 0 399
+380 44 379 32 13

або відправити письмовий запит на нашу електронну пошту

info@fakt.org.ua

Наші фахівці в сфері виконавчого провадження розглянуть Ваш кейс, нададуть необхідну юридичну консультацію і запропонують оптимальне рішення.

Приватні виконавці ФАКТ – Закон у дії!

 

Головний офіс

Адреса:
02094, Київ, Україна
вул. Юрія Поправки, 6, офіс 32
Телефон:
+380 98 399 0 399
+380 44 379 32 13
E-mail:
info@fakt.org.ua

Напишіть нам

 

Новини

Відгуки

У мене було рішення про розподіл майна. Звернулася до організації ``ФАКТ``, приватного виконавця Анатолія Телявського. Рішення виконали у повній мірі і у найкоротші строки. Добре підготовлені спеціалісти, ввічливий персонал. Рекомендую!!!

Вікторія Колеснік
Вікторія Колеснік

Я адвокат. Звернулася до приватного виконавця Тетяни Вольф для стягнення заборгованості. Команда працює злагоджено і ефективно. Рішення суду виконали швидко і у повному обсязі.

Дар'я Козій
Дар'я Козій

Дякую приватному виконавцю Ользі Юхименко за якісне і швидке фактичне виконання! Показала себе справжнім професіоналом і досвідченим юристом. Одна з небагатьох виконавців, з якими приємно спілкуватися!

Рінат Лобов
Рінат Лобов

У мене була заборгованість. Приватний виконавець Ольга Юхименко надала експертну консультацію і допомогла знайти оптимальне рішення для погашення, за що їй велике дякую. Дуже чемна команда!

Анна Шушайло
Анна Шушайло

Нагороди і меморандуми