Состоялся Учредительный съезд Всеукраинского объединения частных исполнителей “ФАКТ”

6 декабря 2018 года в зале гостиницы Intercontinental Kyiv общественная организация Всеукраинское объединение частных исполнителей «ФАКТ» провела учредительный съезд, который собрал 23 частных исполнителя из разных регионов Украины.


Голова правління організації Артем Тараненко розпочав захід зі вступної промови, відмітив важливість поточної Реформи виконавчого провадження в Україні, а також розповів про основні цілі і структуру організації.

«Я радий вітати наших спеціалістів у Києві. Сьогодні діяльність нашої організації є уособленням поточної Реформи виконавчого провадження в Україні, що офіційно впроваджується кілька років. Звісно, на шляху до побудови ефективної системи виконання рішень, існує багато перепон, але ми впевнені, що їх можна вирішити. Для цього ми повинні консолідувати зусилля суспільства, залучити підприємців, громадських діячів, представників усіх гілок влади і закордонних партнерів для розвитку інституту приватних виконавців в Україні», – підкреслив він.
Голова правління і його заступник Юрій Мельник також наголосили на важливості комунікації між приватними виконавцями і дотриманні спільних цінностей об’єднання для ефективної роботи.

 

У рамках заходу було проведено панельну дискусію «Проблемні питання діяльності приватних виконавців в Україні на практиці: шляхи вирішення». Ключовими питаннями дискусії стали підвищення повноважень і прав приватних виконавців, усування недоліків законодавства, підвищення рівня обізнаності населення про виконавче провадження. Для приватних виконавців захід став чудовою можливістю поділитися з колегами практичним досвідом, обговорити поточні проблеми, а також запропонувати шляхи їх вирішення.

 

З’їзд також ознаменувався особливою подією – Голова правління ГО ВОПВ «ФАКТ» Артем Тараненко і Голова Асоціації приватних виконавців України Сергій Ніколаєв, який став почесним гостем заходу, підписали Меморандум про співпрацю між організаціями. Сторони домовилися проводити спільні заходи з метою сприяння правовій обізнаності населення України, спільно представляти інтереси приватних виконавців у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, регулярно проводити взаємні консультації.

Усі члени об’єднання виявили готовність надавати допомогу колегам, брати активну участь у його діяльності, а також просувати цінності організації серед суспільства.

Leave a Reply

Your email address will not be published.