Відбувся Установчий з’їзд ГО Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”

Установичий з'їзд - ВО приватних виконавців ФАКТ

6 грудня 2018 р. у залі готелю Intercontinental Kyiv громадська організація Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» провела установчий з’їзд, що зібрав 23 приватних виконавця з різних регіонів України.


Голова правління організації Артем Тараненко розпочав захід зі вступної промови, відмітив важливість поточної Реформи виконавчого провадження в Україні, а також розповів про основні цілі і структуру організації.

Артем Тараненко - Голова правління ВО приватних виконавців ФАКТ

«Я радий вітати наших спеціалістів у Києві. Сьогодні діяльність нашої організації є уособленням поточної Реформи виконавчого провадження в Україні, що офіційно впроваджується кілька років. Звісно, на шляху до побудови ефективної системи виконання рішень, існує багато перепон, але ми впевнені, що їх можна вирішити. Для цього ми повинні консолідувати зусилля суспільства, залучити підприємців, громадських діячів, представників усіх гілок влади і закордонних партнерів для розвитку інституту приватних виконавців в Україні», – підкреслив він.
Голова правління і його заступник Юрій Мельник також наголосили на важливості комунікації між приватними виконавцями і дотриманні спільних цінностей об’єднання для ефективної роботи.

ВО приватних виконавців ФАКТ - Установчий з'їзд

ВО приватних виконавців ФАКТ - Установчий з'їзд

У рамках заходу було проведено панельну дискусію «Проблемні питання діяльності приватних виконавців в Україні на практиці: шляхи вирішення». Ключовими питаннями дискусії стали підвищення повноважень і прав приватних виконавців, усування недоліків законодавства, підвищення рівня обізнаності населення про виконавче провадження. Для приватних виконавців захід став чудовою можливістю поділитися з колегами практичним досвідом, обговорити поточні проблеми, а також запропонувати шляхи їх вирішення.

Приватні виконавці - ВО ФАКТ - Михайло Трофименко - Тетяна Чупис - Георгій Парфьонов

З’їзд також ознаменувався особливою подією – Голова правління ГО ВОПВ «ФАКТ» Артем Тараненко і Голова Асоціації приватних виконавців України Сергій Ніколаєв, який став почесним гостем заходу, підписали Меморандум про співпрацю між організаціями. Сторони домовилися проводити спільні заходи з метою сприяння правовій обізнаності населення України, спільно представляти інтереси приватних виконавців у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, регулярно проводити взаємні консультації.

Голова правління ВО приватних виконавців ФАКТ Артем Тараненко - Голова Асоціації приватних виконавців України Сергій Ніколаєв - Меморандум про співпрацю

Усі члени об’єднання виявили готовність надавати допомогу колегам, брати активну участь у його діяльності, а також просувати цінності організації серед суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.