Проведено робочу зустріч приватних виконавців з експертами Проекту ЄС «ПРАВО-Justice», програми USAID “Нове правосуддя” і Координатора проектів ОБСЄ в Україні

Проект ЄС Право-Justice - Приватні виконавці - Робоча зустріч

25 січня 2019 р. делегація Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» у складі приватних виконавців Анатолія Телявського, Тетяни Вольф, Михайла Трофименка і Тетяни Чупис узяла участь у робочій зустрічі з експертами Проекту ЄС “Право-Justice”, програми USAID “Нове правосуддя” і Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Захід відбувся у готелі Radisson Blu Podil.

Представники Проекту ЄС «Право-Justice» Дамір Сіте (Сербія) і Ліонель Декот (Франція) розповіли, яким чином проходило становлення інститутів приватних виконавців у їх країнах. Експерти зауважили, що шлях реформи примусового виконання рішень був пов’язаний з низкою проблем і викликів у всіх країнах і потребує тривалого перехідного періоду, а Україна не є винятком у цьому процесі. З доповідю стосовно поточного стану реформи виступила Мирослава Воронцова – юридичний радник Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя».

Проект ЄС Право-Justice - Приватні виконавці - Робоча зустріч - Олександр Сивокозов - АПВУ

Приватні виконавці України - Олександр Сивокозов - Георгій Парфьонов - Право-Justice - робоча зустріч

Учасники обговорили можливості удосконалення дисциплінарного процесу приватних виконавців в Україні, а також презентували свої пропозиції щодо налагодження діалогу між приватними виконавцями та Міністерством юстиції України, зокрема шляхи вдосконалення діяльності Дисциплінарної комісії. Також у ході зустрічі було презентовано опитування приватних виконавців на Сесії стратегічного планування, що відбулася у грудні минулого року за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Проект ЄС Право-Justice - робоча зустріч - приватні виконавці

Після робочої зустрічі з експертами, члени Ради приватних виконавців України Михайло Трофименко і Тетяна Чупис узяли участь у засіданні Ради приватних виконавців України, на якій обговорили організацію З’їзду приватних виконавців України, проект Стратегії розвитку Асоціації приватних виконавців України (АПВУ) і проаналізували звіт про діяльність АПВУ за минулий період.

Приватні виконавці ВО ФАКТ - Тетяна Вольф - Михайло Трофименко - Тетяна Чупис