У Києві у рамках проекту IFC відбулася робоча зустріч “Аграрні розписки з заставою продукції тваринницького походження”

Артем Тараненко - Голова ВО ФАКТ - Аграрні розписки

20 лютого 2019 р. Голова правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Артем Тараненко взяв участь у робочій зустрічі “Аграрні розписки з заставою продукції тваринницького походження” у рамках проекту International Finance Corporation (група Світового банку) «Аграрні розписки в Україні».

Захід об’єднав за одним столом постачальників товарно-матеріальних ресурсів для тваринницьких комплексів, українських нотаріусів, представників кредитних спілок, фінансових установ, переробних підприємств, а також експертів Проекту USAID “Кредитування сільськогосподарських виробників”. Експерти моделювали процедури посвідчення і примусового виконання аграрних розписок з заставою продукції тваринницького походження. Обговорили особливості таких процедур за товарних і фінансових аграрних розписок, зокрема за умов поставки або застави молочної продукції і худоби.

Артем Тараненко - Голова ВО ФАКТ - Аграрні розписки

Голова правління ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців надав практичні рекомендації кредиторам, яким чином домогтися максимально ефективного виконання розписок у кожному випадку. Експерти зійшлися на думці, що на сьогоднішній день в Україні існує проблема законодавчої неврегульованості продукції тваринництва, а також проблема прив’язки тварин до конкретної земельної ділянки, що часто не дозволяє ефективно проводити примусове виконання.

ВО приватних виконавців “ФАКТ” продовжує просвітницьку роботу з примусового виконання рішень в Україні. Дякуємо колегам з проекту IFC за чудову можливість поділитися експертними знаннями і обговорити актуальні проблеми.

Закон у дії!