У рамках проекту IFC проведено круглий стіл “Міжнародні фінансові аграрні розписки: презентація концепції”

Артем Тараненко - Голова правління ВО приватних виконавців ФАКТ - Аграрні розписки в Україні

7 лютого 2019 року Голова правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Артем Тараненко виступив на круглому столі «Міжнародні фінансові аграрні розписки: презентація концепції». Захід організовував проект IFC – International Finance Corporation «Аграрні розписки в Україні».

У заході узяли участь експерти проекту Хелен Фейрлемб, Кирило Мухомедзянов і Тарас Бурган, представник Національний банк України Сергій Чечель, а також представники трейдингових компаній, закупівельники сільськогосподарських культур, приватні нотаріуси і юристи. Учасники обговорили застосування міжнародних аграрних розписок у наступному сезоні, розширення та масштабування програм аграрних розписок у залученні міжнародного капіталу. Артем Тараненко пояснив процедуру примусового виконання за міжнародними фінансовими розписками в Україні, як відбувається реалізація арештованого майна і повернення коштів кредиторам.

Аграрні розписки в Україні - Презентація концепції

Аграрні розписки в Україні - Презентація концепції

Аграрні розписки в Україні - Презентація концепціїГО ВОПВ “ФАКТ” продовжуватиме працювати для підвищення обізнаності українців і закордонних експертів щодо примусового виконання рішень в Україні!