У Львові відбувся Круглий стіл “Міжнародні фінансові аграрні розписки: презентація концепції”

Семінар - Аграрні розписки - Львів

28 лютого у Львові очільник регіонального осередку Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” у Львівській області, приватний виконавець Андрій Пиць виступив у рамках круглого столу проекту IFC щодо особливостей примусового виконання міжнародних фінансових аграрних розписок.

Захід відбувся у Львові у готелі George у рамках проекту International Finance Corporation “Аграрні розписки в Україні” і зібрав за одним столом представників інвесторів, фінансових установ, постачальників сільськогосподарської продукції і обладнання, а також приватних нотаріусів.\

Приватний виконавець Андрій Пиць - Львів

Спікерами круглого столу також виступили експерти проекту IFC Хелен Фейрлемб, Катерина Кирста і Тарас Бурган, приватний нотаріус у м. Львів Володимир Ясінський і начальник відділу операційного обслуговування Західноукраїнської дирекції OTP Bank, Україна Ігор Чип.
Ключовою темою круглого столу стало регулювання Національним Банком України операцій із аграрними розписками, які укладені між сільськогосподарськими виробниками-резидентами і нерезидентами.

ГО ВОПВ “ФАКТ” дякує проекту IFC за чергову можливість підвищити рівень правової обізнаності серед українських трейдерів, бізнесменів і банкірів! Віримо, що механізм міжнародних аграрних розписок в Україні має вагомий потенціал, проте потребує подальшого вдосконалення законодавства.