7 березня 2019 р. у Києві відбудеться семінар “Примусове виконання судових рішень у сімейних спорах”

Семінар - Примусове виконання рішень у сімейних спорах - ВО ФАКТ

Запрошуємо фахівців у сфері виконавчого провадження, громадських активістів, представників юридичної спільноти і усіх інших зацікавлених долучитися до обговорення атуальних проблем виконання судових рішень у сімейних спорах. Захід відбудеться у четвер, 7 березня 2019 року, об 11:00-14:00 у Києві у приміщенні Комітетів Верховної Ради України за адресою: вул. Садова, 3а, 3 поверх. Участь у заході безкоштовна. Реєстрація за посиланням обов’язкова – https://goo.gl/forms/HfpX0LHWJrWhDqw52.

Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя, Міністерство юстиції України, Асоціація приватних виконавців України, ГО ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців, Загальноукраїнський громадський проект Дитина МАЄ ПРАВО і ГО White Ribbon Ukraine/ Біла Cтрічка Україна об’єднали зусилля для проведення семінару на тему “Примусове виконання судових рішень у сімейних спорах”.

Експерти у сфері примусового виконання рішень разом з представниками законодавчої влади і громадськими активістами обговорять наступні теми:

✅ Практичні проблеми виконання судових рішень у сімейних спорах: розподіл майна, виплата аліментів

✅ Переваги змішаної системи виконавчого провадження в Україні для виконання судових рішень у сімейних спорах

✅ Як правильно діяти позивачу, щоб забезпечити виконання судового рішення: приклади співпраці з державними і приватними виконавцями.

Реєстрація за посиланням обов’язкова – https://goo.gl/forms/HfpX0LHWJrWhDqw52

Додаткова інформація за контактами:

+380 93 752 17 34, [email protected]

Для пропуску до заходу при собі обов’язково необхідно мати паспорт.