Як приватні виконавці ФАКТ арештовують автомобілі боржників (січень-березень 2019 р.)

Приватні виконавці ФАКТ - Арешт автомобілів - Арешт транспортних засобів

Виконання рішень суду часто пов’язане з пошуком, описом і арештом автомобілів, як рухомого майна, що підлягає стягненню для погашення заборгованості. Нажаль, недобросовісні боржники в Україні часто вдаються до різних спроб не виплатити борг, намагаються приховати автомобіль, або не використовувати його. Зазвичай ці спроби безуспішні, якщо рішення виконують професіонали. Саме такими спеціалістами є приватні виконавці об’єднання ФАКТ. У цьому матеріалі розповімо результати арешту автомобілів у січні-березні 2019 року.

Об’єднання ФАКТ нагадує, що розшук і арешт транспортних засобів є вимушеною дією і проводиться тільки за умов, якщо боржник відмовляється добровільно погасити заборгованість і виплатити необхідну суму коштів стягувачу, або ігнорує приватного виконавця.

У випадку з цим провадженням, власник прикріпив на свій транспортний засіб номерні знаки іншого автомобіля. Проте це не ввело в оману приватного виконавця Тетяну Вольф, яка успішно провела виконавчі дії, визначила транспортний засіб боржника, його місцезнаходження, арештувала, описала і вилучила таке рухоме майно.

Приватний виконавець Тетяна Вольф - арешт автомобіля

Загалом за перший квартал 2019 року Тетяною передано СЕТАМ два транспортні засоби.

Поширеним видом стягнення арешт транспортних засобів є і у Київській області. Приватний виконавець цього округу Михайло Трофименко успішно арештував три автомобілі боржників.

Приватний виконавець Михайло Трофименко - арешт автомобіля

Вам подобаються автомобілі цієї марки? Саме такий транспортний засіб обрав один з боржників. Смак у нього непоганий, проте разом з цим і абсолютне ігнорування вимог закону щодо погашення заборгованості перед банківською установою. Очільник регіонального осередку об’єднання ФАКТ у Черкаській області, приватний виконавець Тетяна Чупис успішно провела арешт такого автомобіля і передала його на примусову реалізацію до СЕТАМ. Скоро банківська установа отримає 1 мільйон гривень своїх законних коштів.

Приватний виконавець Тетяна Чупис - арешт автомобіля

Але найбільшу кількість автомобілів боржників за перший квартал 2019 р. описано і арештовано приватним виконавцем округу міста Києва, Анатолієм Телявським – на СЕТАМ він виставив сім таких транспортних засобів.

Яким чином стягувач отримує свої кошти, співпрацюючи з приватним виконавцем?
 Після успішного виконання рішення на рахунок виконавця надходять кошти безпосередньо від боржника, або внаслідок реалізації його майна через OpenMarket – СЕТАМ. Також за погодженням зі стягувачем він може отримати сам автомобіль у рахунок погашення заборгованості.
✅Після того, як автомобіль реалізовано, за письмовою заявою стягувача – фізичної особи, не пізніше наступного дня з дати надходження заяви виконавець перераховує стягнуті кошти на відповідний банківський рахунок стягувача, або надсилає їх поштовим переказом (п. 8, 11, 12 ст. 26 Закону України «Про виконавче провадження»).