Як приватні виконавці ФАКТ арештовують автомобілі боржників (січень-березень 2019 р.)

Приватні виконавці ФАКТ - Арешт автомобілів - Арешт транспортних засобів

Виконання рішень суду часто пов’язане з пошуком, описом і арештом автомобілів, як рухомого майна, що підлягає стягненню для погашення заборгованості. Нажаль, недобросовісні боржники в Україні часто вдаються до різних спроб не виплатити борг, намагаються приховати автомобіль, або не використовувати його. Зазвичай ці спроби безуспішні, якщо рішення виконують професіонали. Саме такими спеціалістами є приватні виконавці об’єднання ФАКТ. У цьому матеріалі розповімо результати арешту автомобілів у січні-березні 2019 року.

Як відбувається арешт транспортного засобу боржника з командою “Факт”

Об’єднання ФАКТ нагадує, що розшук і арешт транспортних засобів є вимушеною дією і проводиться тільки за умов, якщо боржник відмовляється добровільно погасити заборгованість і виплатити необхідну суму коштів стягувачу, або ігнорує приватного виконавця.

У випадку з цим провадженням, власник прикріпив на свій транспортний засіб номерні знаки іншого автомобіля. Проте це не ввело в оману приватного виконавця Тетяну Вольф, яка успішно провела виконавчі дії, визначила транспортний засіб боржника, його місцезнаходження, арештувала, описала і вилучила таке рухоме майно.

Приватний виконавець Тетяна Вольф при арешті автомобіля

Загалом за перший квартал 2019 року Тетяною передано СЕТАМ два транспортні засоби.

Вам подобаються автомобілі цієї марки? Саме такий транспортний засіб обрав один з боржників. Смак у нього непоганий, проте разом з цим і абсолютне ігнорування вимог закону щодо погашення заборгованості перед банківською установою. Очільник регіонального осередку об’єднання ФАКТ у Черкаській області, приватний виконавець Тетяна Чупис успішно провела арешт такого автомобіля і передала його на примусову реалізацію до СЕТАМ. Скоро банківська установа отримає 1 мільйон гривень своїх законних коштів.

Приватний виконавець Тетяна Чупис - арешт автомобіля

Але найбільшу кількість автомобілів боржників за перший квартал 2019 р. описано і арештовано приватним виконавцем округу міста Києва, Анатолієм Телявським – на СЕТАМ він виставив сім таких транспортних засобів.

Яким чином стягувач отримує свої кошти, співпрацюючи з приватним виконавцем?

  • Після успішного виконання рішення на рахунок виконавця надходять кошти безпосередньо від боржника, або внаслідок реалізації його майна через OpenMarket – СЕТАМ. Також за погодженням зі стягувачем він може отримати сам автомобіль у рахунок погашення заборгованості.
  • Після того, як автомобіль реалізовано, за письмовою заявою стягувача – фізичної особи, не пізніше наступного дня з дати надходження заяви виконавець перераховує стягнуті кошти на відповідний банківський рахунок стягувача, або надсилає їх поштовим переказом (п. 8, 11, 12 ст. 26 Закону України «Про виконавче провадження»).