У Києві відбувся З’їзд приватних виконавців України

Приватні виконавці ВО ФАКТ - З'їзд приватних виконавців України

1 березня 2019 року у Києві у приміщенні Торгово-промислової палати відбувся З’їзд приватних виконавців України. Захід відвідала делегація Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”.

Організаторами з’їзду виступили Асоціація приватних виконавців України і Міністерство юстиції України за підтримки Проекту ЄС «Право-Justice» та Офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

З'їзд приватних виконавців України - Олександр Вольф - Світлана Глущенко - Олександр Сивокозов

Захід також відвідала заступник Міністра юстиції України з питань виконавчої служби і голова Кваліфікаційної комісії приватних виконавців Світлана Глущенко. Вона наголосила на важливості популяризації професії приватного виконавця, особливо на регіональному рівні, а також відзначила важливість сприяння поліції у вчиненні виконавчих дій приватними виконавцями. Також заступник Міністра прокоментувала ситуацію стосовно притягнення низки приватних виконавців до дисциплінарної відповідальності Дисциплінарною комісією при Міністерстві юстиції, наголосивши, що у випадку непогодження з рішенням у кожного виконавця є право звернутися до суду і судові рішення, які скасовують рішення Дисциплінарної комісії приватних виконавців – це абсолютно нормальна практика, особливо на етапі становлення нової професії.

З'їзд приватних виконавців України

З'їзд приватних виконавців України

Євген Д’яченко, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва, у рамках заходу надав звіт Ревізійної комісії про результати перевірки фінансової діяльності АПВУ, а експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні Сергій Мудрук презентував результати опитування приватних виконавців стосовно поточного стану професії.

Сергій Мудрук - експерт ОБСЄ

З'їзд приватних виконавців України

Приватні виконавці об’єднання “ФАКТ” разом з колегами прийняли Стратегію розвитку діяльності Асоціації приватних виконавців України і підтримали пропозицію запровадження дорадчого органу Дисциплінарного уповноваженого АПВУ, визначили порядок його обрання і звільнення. Заступник Голови АПВУ Олександр Сивокозов зазначив, що на Дисциплінарного уповноваженого буде покладено особливу місію представництва позиції АПВУ у Дисциплінарній комісії.

Від Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” захід відвідали приватні виконавці Тетяна Вольф (м. Київ), Ольга Юхименко (м. Київ), заступник Голови правління ВОПВ “ФАКТ” Анатолій Телявський (м. Київ), Олесандр Турський (Вінницька обл.), Дмитро Таранко (Волинська обл.), Максим Ковальський (Житомирська обл.), Михайло Трофименко (Київська обл.), Андрій Пиць (Львівська обл.), Артем Баришніков (Миколаївська обл.), Георгій Парфьонов (Одеська обл.), Сергій Сидоренко (Рівненська обл.), Володимир Попляк (Харківська обл.), Тетяна Чупис (Черкаська обл.) і Олександр Палігін (Чернігівська обл.).

Нагадаємо, 6 грудня 2018 року Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” і Асоціація приватних виконавців України офіційно підписали Меморандум про співпрацю, основними цілями якого є розвиток і популяризація інституту приватних виконавців в Україні.