У Києві відбувся семінар “Приватне провадження: адвокат + виконавець”

Семінар - приватні виконавці ФАКТ - адвокат + виконавець - 5 квітня 2019 р.

5 квітня 2019 р. у Києві у готелі “Козацький” відбувся семінар “Приватне провадження: адвокат +  виконавець“. Захід об’єднав провідних фахівців з примусового виконання рішень: приватних виконавців, юристів, адвокатів, державних службовців, представників громадських об‘єднань. Організатором семінару виступив інтернет-проект “Приватні виконавці” у партнерстві з ГО “Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”.

Захід розпочався панельною дискусією за участі модератору – радника юридичної фірми “EVRIS” Сергія Донкова. У панельній дискусії також взяли участь юридичний радник БФ “Центр комерційного права” Ігор Ніколаєв, старший партнер юридичної фірми “ARIO LAW FIRM” Юліан Хорунжий та заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко. Під час дискусії було обговорено поточний стан реформування інституту приватного виконання та напрямки розвитку органів самоврядування приватних виконавців.

Семінар Адвокат + виконавець - Світлана Глущенко - Юліан Хорунжий - Сергій Донков - Олександр Кузь

Заступник Голови правління Всеукраїнського об‘єднання приватних виконавців «ФАКТ» приватний виконавець Анатолій Телявський виступив з доповіддю щодо особливостей виконання судового рішення за умов місцезнаходження майна боржника у кількох областях України.

Описані і арештовані майнові комплекси у Рівненській, Тернопільській і Житомирській областях площею у десятки тисяч квадртаних метрів сумарно за кілька днів, незважаючи на усю протидію з боку охорони і намагання порушення закону – повернені десятки мільйонів гривень стягувачу у найкоротші строки. У ході доповіді спікер надав власні практичні поради для ефективного виконання рішень в Україні і висловив сподівання на поліпшення ситуації зі сприянням у вчиненні виконавчих дій та подальший розвиток реформи.

Приватний виконавець Андрій Пиць

У рамках семінару також виступив очільник регіонального осередку Львівської області, приватний виконавець Андрій Пиць, надавши експертний виступ щодо примусового виселення юридичних осіб в Україні.

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Адвокат + виконавець

Наприкінці заходу представники ГО “ФАКТ” Тетяна Вольф, Георгій Парфьонов і Андрій Пиць отримали від Агенції з питань виконання рішень Відзнаки за видатні показники діяльності приватного виконавця за результататами 2018 року.

Приватні виконавці ФАКТ - Анатолій Телявський - Юрій Мельник - Адвокат + виконавець

Дякуємо шановним організаторам і партнерам заходу за виключну можливість обговорити актуальні питання і надати практичні коментарі з виконавчого провадження в Україні.

Приватні виконавці ФАКТ - Анатолій Телявський - Ольга Юхименко - Анастасія Андросова - Юрій Мельник

Приватні виконавці “ФАКТ” – Закон у дії!