Проект ЄС “Право-Justice” спільно з Міністерством юстиції провели захід “Професія приватного виконавця: доступ та переваги”

Професія приватного виконавця: доступ та переваги - Світлана Глущенко, Довідас Віткаускас, Олександр Сивокозов

17 квітня 2019 року у Києві у приміщенні PRAVOKATOR правовий клуб проект ЄС “Pravo-Justice” і Міністерство юстиції України спільно провели захід “Професія приватного виконавця: доступ та переваги”.


Спікерами заходу виступили заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, керівник Проекту Право-Justice Довідас Віткаускас, представник Асоціації приватних виконавців України Олександр Сивокозов і діючі приватні виконавці України. Міністерство юстиції спільно з проектом ЄС і Асоціацією приватних виконавців презентували зміни доступу до професії та дисциплінарного процесу, а приватні виконавці на практиці розповіли про переваги своєї професії та її особливості. Зустріч відвідала приватний виконавець округу м. Києва Ольга Юхименко.

Клуб "Правокатор", Професія приватного виконавця: доступ та переваги

Приватний виконавець Ольга Юхименко, Віталій Чепурний, Головне управління юстиції у м. Києві

Професія приватного виконавця поступово стає доступнішою, але низка питань залишаються. Основними проблемами визнали складну систему оподаткування діяльності виконавців, а також обмеження у кількості помічників. ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавцівпідтримує ініціативи міністерства з просування професії серед юридичної спільноти в Україні і сподівається, що вона надалі ставатиме доступнішою для справжніх професіоналів!

Світлана Глущенко, приватний виконавець Ольга Юхименко, Довідас Віткаускас (Pravo-Justice)

Професія приватного виконавця: доступ та переваги (Pravo-Justice)