ФАКТично виконані рішення за І квартал 2019 р. (січень-березень)

До вашої уваги результати роботи приватних виконавців об’єднання ФАКТ у виконавчих округах м. Києва (Анатолій Телявський, Тетяна Вольф, Ольга Юхименко), а також Київської (Михайло Трофименко) і Черкаської (Тетяна Чупис) областей за перший квартал 2019 року (січень-березень).

Найбільша сума стягнутих коштів за ФАКТично виконаними рішеннями суду цього кварталу за Анатолієм Телявським – 27 виконавчих проваджень на загальну суму 22 мільйони 461 тис. гривень.

На другому місці розташувався приватний виконавець у Київській області Михайло Трофименко – 25 ФАКТично виконаних рішень на суму 19 мільйонів 561 тисяча гривень.

Трійку лідерів за показниками суми стягнення замикає приватний виконавець у м. Києві Тетяна Вольф – 113 ФАКТично виконаних рішення на загальну суму 7 мільйонів 628 тисяч гривень. При цьому Тетяна Вольф є лідером за кількістю проваджень, завершених ФАКТичним виконанням.

У Черкаській області Тетяна Чупис ФАКТично виконала 10 рішень на суму 1 млн 472 тис. грн.

Найменший показник поки що у приватного виконавця Ольги Юхименко – за зазначений період нею стягнуто 307 тисяч гривень у рамках 13 ФАКТично виконаних рішень. Ольга лише цього року розпочала роботу приватного виконавця і приєдналася до нашого об’єднання, проте вже можна відзначити непоганий початок.

Приватні виконавці - ВО ФАКТ - статистика січень - березень 2019 р. - Анатолій Телявський - Тетяна Вольф - Ольга Юхименко - Михайло Трофименко

Сумарно приватні виконавці об’єднання ФАКТ у м. Києві, Київській і Черкаській областях ФАКТично виконали 188 рішень на загальну суму 51 мільйон 429 тисяч гривень.

Приватні виконавці ФАКТ – Закон у дії!