Артем Тараненко виступив для ADAMA Ltd. з доповіддю про примусове виконання

Артем Тараненко - Голова ВО приватних виконавців ФАКТ - аграрні розписки

12 квітня 2019 р. Голова правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців ФАКТ Артем Тараненко виступив з доповіддю про примусове виконання за аграрними розписками у рамках робочої зустрічі, яку організував проект IFC – International Finance Corporation «Аграрні розписки в Україні». Захід також відвідали експерти проекту, юристи Юридична фірма EVRIS і представники ADAMA Ltd, компанії – світового лідера у галузі захисту рослин.

«Кредитору важливо розуміти, що приватний виконавець завжди буде керуватися саме тим, що зазначено у виконавчому написі. Нажаль, відбуваються випадки, коли кредитор самостійно формує напис, не порадившись з професіоналами, і тоді результат часто буває не таким, на який розраховували. Саме тому резонно розпочинати комунікацію з приватним виконавцем ще на етапі підготовки напису, адже саме він порадить, як скласти документ таким чином, щоб пізніше ефективно і у найкоротші строки задовольнити вимоги кредитора. Також серед головних переваг приватного виконавця – його мобільність і можливість вчиняти виконавчі дії по всій території України. Це максимально спрощує процес примусового виконання», – зазначив Артем.

Артем Тараненко - приватні виконавці ВО ФАКТ - аграрні розписки

Артем Тараненко - Аграрні розписки - приватні виконавці ВО ФАКТ

Учасники заходу висловили задоволення доповідями у ході робочої зустрічі та відмітили, що тепер знатимуть яким чином найбільш ефективно убезпечити себе від фінансових ризиків.
Приватні виконавці ФАКТ – Закон у дії!