Місяць: Травень 2019

Семінар Проекту ЄС Право Justice для приватних виконавців Києва

Проект ЄС в Україні “Право-Justice” провів практичний семінар для приватних виконавців Києва

30 травня приватний виконавець Ольга Юхименко відвідала практичний семінар для приватних виконавців м. Києва. Захід організувала Златіслава Міхайлова, міжнародний експерт проекту ЄС в Україні Право-Justice. У ході зустрічі приватні виконавці відповіли на питання анкети стосовно найбільш актуальних проблем у своїй роботі в Україні, обговорили Стратегію розвитку Асоціація приватних виконавців України, а також висловили сподівання на подальший розвиток і популяризацію професії.

Читати далі “Проект ЄС в Україні “Право-Justice” провів практичний семінар для приватних виконавців Києва”

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Відміна авансового внеску

Відміна авансового внеску і її наслідки для приватних виконавців в Україні, – Анатолій Телявський для Закон і Бізнес

15 травня 2019 року Конституційний суд України прийняв резонансне рішення №2-р (II)/2019 про визнання неконституційною законодавчої норми, яка встановлює обов’язкову сплату авансового внеску для відкриття виконавчого провадження. Приватний виконавець Анатолій Телявський спеціально для видання Закон і Бізнес проаналізував наслідки такого рішення для приватних виконавців.

Читати далі “Відміна авансового внеску і її наслідки для приватних виконавців в Україні, – Анатолій Телявський для Закон і Бізнес”

Презентація Стратегії розвитку Асоціації приватних виконавців - АПВУ

У Києві відбулася презентація Стратегії розвитку та діяльності Асоціації приватних виконавців України

23 травня 2019 р. у готелі Radisson Blu Асоціація приватних виконавців України презентувала стратегію свого розвитку і діяльності. Захід відбувся за підтримки проекту ЄС “Право-Justice” і зібрав приватних виконавців, представників донорських організацій і Міністерства юстиції України. У зустрічі також взяв участь заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Анатолій Телявський.

Читати далі “У Києві відбулася презентація Стратегії розвитку та діяльності Асоціації приватних виконавців України”

Артем Тараненко - Голова правління ГО ФАКТ - Аграрні розписки

Артем Тараненко взяв участь у воркшопі для кредиторів аграрної продукції “Примусове виконання аграрних розписок від А до Я”

20 травня 2019 р. Голова правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Артем Тараненко взяв участь у воркшопі для кредиторів “Примусове виконання аграрних розписок від А до Я”. Захід було організовано проектом IFC – International Finance Corporation “Аграрні розписки в Україні”.

Читати далі “Артем Тараненко взяв участь у воркшопі для кредиторів аграрної продукції “Примусове виконання аграрних розписок від А до Я””

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Чернігів - Зустріч Femida.ua

У Чернігові приватний виконавець Анатолій Телявський взяв участь у практичній дискусії “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”

17 травня 2019 р. заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Анатолій Телявський розібрав нововведення Кодексу з процедур банкрутства для фахівців з примусового виконання рішень у рамках практичної дискусії “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”. Захід відбувся у Чернігові у готелі Reikartz. Організаторами виступили Асоціація адвокатів України (ААУ)Рада адвокатів Чернігівської областіFEMIDA.UA і Femida Legal Association.

Читати далі “У Чернігові приватний виконавець Анатолій Телявський взяв участь у практичній дискусії “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи””

Дрони - приватні виконавці - Георгій Парфьонов - Михайло Горловський

Дрони для приватних виконавців

Очільник ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців в Одеській області, приватний виконавець Георгій Парфьонов у партнерстві з Михайлом Горловським, представником компанії-інтегратора безпілотних рішень “ГЕОМОНИТОР”, за останній рік завдяки безпілотникам (дронам) здійснив опис і арешт більше ніж 100 об’єктів у кількох областях України. Як це було і чому це вигідно – читайте за посиланням.

Читати далі “Дрони для приватних виконавців”