Дрони для приватних виконавців

Дрони - приватні виконавці - Георгій Парфьонов - Михайло Горловський

Очільник ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців в Одеській області, приватний виконавець Георгій Парфьонов у партнерстві з Михайлом Горловським, представником компанії-інтегратора безпілотних рішень “ГЕОМОНИТОР”, за останній рік завдяки безпілотникам (дронам) здійснив опис і арешт більше ніж 100 об’єктів у кількох областях України. Як це було і чому це вигідно – читайте за посиланням.

Інновації у примусовому виконанні!

Нові технології ХХІ століття дають нам такі можливості, про які раніше не можна було і мріяти. Провідною інновацією у виконавчому провадженні стає використання безпілотних апаратів (дронів) для фото і відеозйомки під час опису і арешту майна боржника.

Як це працює?

 під час примусового виконання рішення приватний виконавець разом з безпілотником вирушає до місця знаходження майна боржника
 професіонал, керуючи безпілотником, здійснює високоякісну фото і відеозйомку майна боржника, передає отриману інформацію приватному виконавцю
 отримані фото і відеоматеріали максимально спрощують опис, арешт і оцінку майна, а також використовуються для презентації лотів під час електронних торгів OpenMarket – СЕТАМ.

 

Чому це вигідно?

 це швидко: лише за одну добу у такий спосіб можна описати більше 5 об’єктів
 це економно і дозволяє здійснити опис фактично будь-якого важкодоступного об’єкта
 отримана інформація значно підвищує попит під час торгів

 

Впроваджуємо інновації в Україні разом!

Контакти:
Георгій ПАРФЬОНОВ, приватний виконавець, Одеська область
+380 68 655 65 59, [email protected]

Михайло ГОРЛОВСЬКИЙ, «ГЕОМОНИТОР»
+380 95 773 32 86

Закон у дії!