Проект ЄС в Україні “Право-Justice” провів практичний семінар для приватних виконавців Києва

Семінар Проекту ЄС Право Justice для приватних виконавців Києва

30 травня приватний виконавець Ольга Юхименко відвідала практичний семінар для приватних виконавців м. Києва. Захід організувала Златіслава Міхайлова, міжнародний експерт проекту ЄС в Україні Право-Justice. У ході зустрічі приватні виконавці відповіли на питання анкети стосовно найбільш актуальних проблем у своїй роботі в Україні, обговорили Стратегію розвитку Асоціація приватних виконавців України, а також висловили сподівання на подальший розвиток і популяризацію професії.

Переважна кількість виконавців погодилися з тим, що у професії залишається багато проблем, особливо у відносинах з органами державної влади. Представниця Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Ольга Юхименко наголосила на необхідності вдосконалення процедури навчання приватних виконавців і їх помічників. Зокрема, на думку приватного виконавця ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців помічникам держава сьогодні надала недостатньо повноважень для організації ефективної роботи, вони мають занадто вузький функціонал.

Приватний виконавець Ольга Юхименко. Проект ЄС в Україні Право-Justice - Семінар для приватних виконавців м. Києва. 30 травня 2019 р.
Приватний виконавець Ольга Юхименко. Проект ЄС в Україні Право-Justice – Семінар для приватних виконавців м. Києва. 30 травня 2019 р.

“Нам потрібне навчання. На самому початку своєї діяльності приватний виконавець вже повинен розуміти свою систему оподаткування, звітність, ведення бухгалтерського обліку, знати процедуру оформлення помічників та мати певний перелік документів, відповідно до Кодексу законів України про працю. Без попередньої підготовки поєднувати це з виконанням рішень складно”, – зазначила Ольга.

Учасники семінару висловили сподівання, що Асоціація приватних виконавців лобіюватиме інтереси професії у комунікації з регуляторами і дослухатиметься до запитів виконавців. Дякуємо колегам за організацію зустрічі і корисну розмову!

Приватний виконавець Ольга Юхименко. Проект ЄС в Україні Право-Justice - Семінар для приватних виконавців м. Києва. 30 травня 2019 р. - Банер PJ
Приватний виконавець Ольга Юхименко. Проект ЄС в Україні Право-Justice – Семінар для приватних виконавців м. Києва. 30 травня 2019 р. – Банер PJ