У Чернігові приватний виконавець Анатолій Телявський взяв участь у практичній дискусії “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Чернігів - Зустріч Femida.ua

17 травня 2019 р. заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”, приватний виконавець виконавчого округу м. Києва Анатолій Телявський розібрав нововведення Кодексу з процедур банкрутства для фахівців з примусового виконання рішень у рамках практичної дискусії “Виконання судових рішень в Україні: практика, проблеми, перспективи”. Захід відбувся у Чернігові у готелі Reikartz. Організаторами виступили Асоціація адвокатів України (ААУ)Рада адвокатів Чернігівської областіFEMIDA.UA і Femida Legal Association.

Анатолій проаналізував основні наслідки нових правил банкрутства для виконання судових рішень в Україні і перспективи відміни мораторію на стягнення майна, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті. Сьогодні навколо цієї теми багато дискусій як серед законодавців, так і у юридичній спільності.

Виконання судових рішень в Україні - Приватний виконавець Анатолій Телявський - Чернігів
Ключові висновки:
– головними нововведеннями, які несе фахівцям з примусового виконання рішень новий кодекс, є інститут банкрутства фізичних осіб, запровадження електронних торгів майном банкрута і нові правила застосування мораторію на забезпечення вимог кредиторів;
– успіх нововведень значною мірою залежатиме від судової практики, адже на господарські суди тепер покладаються великі сподівання щодо сумлінної перевірки підстав для визнання банкрутом;
– перспектива відміни мораторію на стягнення іпотечної нерухомості може стати позитивним кроком для виконавчого провадження в Україні, проте під питанням чи залишиться ця норма в нинішньому вигляді з огляду на численні суперечки законодавців.
ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців продовжує знайомити громадян з ключовими аспектами виконавчого провадження. Дякуємо колегам за приємну зустріч і продуктивну дискусію. Наше об’єднання завжди відкрите до співпраці.
Закон у дії!

Анатолій Телявський, приватний виконавець - Чернігів - зустріч Femida.ua

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Femida.ua - Чернігів - Зустріч без краваток