27 вересня 2019 р. у Києві відбудеться семінар “Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід”

Семінар "Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід" - Право Justice - ВО приватних виконавців ФАКТ

27 вересня 2019 року Проект ЄС «Право-Justice» і громадська організація «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» проведуть семінар «Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід». Захід буде присвячено налагодженню взаємодії державних і приватних виконавців з працівниками Національної поліції України. Реєстрація на захід доступна за посиланням.

Доповідачами семінару будуть приватні виконавці в Україні, представники Міністерства юстиції, Асоціації приватних виконавців України, а також експерти Проекту ЄС «Право-Justice». Семінар сприятиме діалогу між приватними виконавцями України, регуляторами та правоохоронцями для виконання вимог закону в Україні. Приватні виконавці об’єднання “ФАКТ” Анатолій Телявський і Ольга Юхименко розповідатимуть про власний досвід співпраці з поліцейськими під час виконавчих дій і запропонують шляхи її налагодження. Міжнародний експерт Проекту ЄС «Право-Justice», судовий пристав у Франції, Ліонель Декотт розповість про особливості співпраці між поліцейськими і особами, уповноваженими на примусове виконання судових рішень, у країнах Європейського Союзу та представить рекомендації для побудови ефективної системи виконання судових рішень в Україні.

 

Запрошуємо представників ЗМІ, експертів у сфері примусового виконання рішень і представників Національної поліції і МВС

Що?Семінар «Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід»
Коли?27 вересня 2019 р., 11:00 – 14:00. Реєстрація з 10:30
Де?Radisson Blu Hotel Kyiv Podil, вул. Братська, 17-19
Учасники:Олексій Кузьменко, головний державний виконавець відділу примусового виконання рішень Департаменту виконавчої служби Міністерства юстиції України
Денис Боднар, приватний виконавець, Асоціація приватних виконавців України
 Дамір Сіте, міжнародний експерт Проекту ЄС «Право-Justice», судовий виконавець при Вищому господарському суді м. Суботиця (Сербія)
 Анатолій Телявський, приватний виконавець (м. Київ), заступник Голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ»
 Ольга Юхименко, приватний виконавець (м. Київ), ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ»
 Іван Голосніченко, заступник директора Київського інституту інтелектуальної власності та права з наукової роботи НУ “ОЮА”, доктор юридичних наук, професор, полковник міліції у відставці
 Ліонель Декотт, міжнародний експерт проекту ЄС «Право-Justice», судовий пристав м. Ліон (Франція)

Мови заходу: англійська та українська, синхронний переклад.

Акредитація для ЗМІ:

Костянтин Рубель, [email protected] або за телефоном +380 93 752 17 34.

РЕЄСТРАЦІЯ

Програма

Модерація: Костянтин Рубель, PR директор ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ»

10:30 – 11:00Реєстрація. Вітальна кава
11:00 – 11:30Відкриття заходу. Вступне слово

Денис Боднар, приватний виконавець, Асоціація приватних виконавців України

Дамір Сіте, міжнародний експерт Проекту ЄС «Право-Justice», судовий виконавець при Вищому господарському суді м. Суботиця (Сербія)

11:30 – 11:50Анатолій Телявський, приватний виконавець (м. Київ), заступник Голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ»

«Виконавчі дії за участі приватного виконавця і поліцейського: практичні приклади і проблеми»

11:50 – 12:10Ольга Юхименко, приватний виконавець (м. Київ), ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ»

“Проблемні аспекти арешту транспортних засобів боржників за участі правоохоронних органів”

12:10 – 12:30Іван Голосніченко, заступник директора Київського інституту інтелектуальної власності та права з наукової роботи НУ “ОЮА”, доктор юридичних наук, професор, полковник міліції у відставці

“Дії поліцейського під час арешту і опису майна боржника державним і приватним виконавцем”

12:30 – 12:50Ліонель Декотт, міжнародний експерт проекту ЄС «Право-Justice», судовий пристав м. Ліон (Франція)

«Оптимальна взаємодія між приватним виконавцем і представником поліції: приклад Франції»

12:50 – 13:40Дискусія. Налагодження оптимальної взаємодії між приватними виконавцями і представниками поліції для виконання судових рішень в Україні. Шляхи вирішення проблеми
13:40 – 14:00Підведення підсумків. Фотографування. Ланч

 

Довідкова інформація:

Проект ЄС «Право-Justice» підтримує проведення реформ у сфері правосуддя, зокрема перезавантаження судової влади через відбір і оцінку суддів, перебудову в системі управління судовою владою, створення служб приватних виконавців і пробації, створення електронних реєстрів і зміцнення права власності. Партнери проекту: Вища рада правосуддя, Міністерство юстиції, Вища кваліфікаційна комісія суддів, Верховний Суд, Нотаріальна палата та інші інституції правосуддя. Проект Європейського Союзу «Право-Justice» є продовженням проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», реалізованого у 2014-2017 роках. За сприяння проекту створено Раду з питань судової реформи при Президенті України, розроблена Стратегія реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки та і План дій з виконання положень Стратегії. Проект виконує «Експертиз Франс» та партнери Justice Coopération Internationale, Central Project Management Agency, Женевський центр із демократичного контролю за збройними силами (DCAF), Ла Страда Україна, Canal France International. Бюджет: 15,29 млн євро. Тривалість: 7 грудня 2017 – 7 грудня 2020.

Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» – громадська організація, яка заснована професіоналами у сфері примусового виконання рішень, з метою розвитку, популяризації і підвищення ролі інституту приватних виконавців в Україні. Ключовими цілями організації є налагодження комунікації між приватними виконавцями, захист прав і моніторинг дотримання обов’язків приватних виконавців, підтримка побудови правової держави, у якій рішення судів, державних інституцій, міжнародних юрисдикційних органів виконуються у повному обсязі, затвердження в Україні європейських стандартів виконавчого провадження і підвищення рівня правової культури і обізнаності населення у сфері примусового виконання рішень. Організація заснована у вересні 2018 року і, станом на липень 2019 року, об’єднує 24 приватних виконавця з 22 виконавчих округів в Україні, низку адвокатів і спеціалістів у сфері зв’язків з громадськістю.