В Одесі відбулося засідання Міжрегіональної робочої групи на тему “Реформа сектору правосуддя: виконавче провадження”

Одеса - засідання Міжрегіональної робочої групи на тему "Реформа сектору правосуддя: виконавче провадження"

Визначенню стратегічних напрямів процесу реформування системи виконання судових рішень було присвячено засідання Міжрегіональної робочої групи на тему “Реформа сектору правосуддя: виконавче провадження”. Захід відбувся 14-15 серпня 2019 року в Одеській області. Організаторами виступили Проект ЄС “Право-Justice” у співробітництві з Асоціацією приватних виконавців України (АПВУ) на базі Центру судової комунікації Одеської області.

У засіданні взяли участь представники ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців, очільники регіональних відділень в Одеській області Георгій Парфьонов і у Харківській області Володимир Попляк разом з іншими приватними виконавцями, представниками суддівського корпусу, адвокатами і міжнародними експертами Проекту ЄС “Право-Justice” з Литви, Болгарії та Німеччини.

Експерти визнали ключовими проблемами:

 нерівні повноваження приватних виконавців і працівників Державна виконавча служба України
 недостатні повноваження помічників приватних виконавців
 недієвий судовий контроль у виконавчому провадженні

Пропозиції мають увійти до майбутньої Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інституцій на 2020-2025 рр. і будуть передані до Офісу Президента України та профільного комітету Верховної Ради нового скликання.