Фахівці об’єднання “ФАКТ” провели лекцію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

5 листопада 2019 року приватний виконавець Анатолій Телявський і PR директор об’єднання “ФАКТ” Костянтин Рубель завітали до своєї рідної альма-матер і провели для студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка лекцію щодо організаційних питань у діяльності приватного виконавця і його позиціонування на ринку. Захід було організовано об’єднанням “ФАКТ” за сприяння Кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ.

Майбутні адвокати, нотаріуси, юрисконсульти і приватні виконавці мали змогу напряму задати чинному фахівцю запитання стосовно його роботи і перспектив у сфері примусового виконання рішень. Анатолій зосередив свій виступ на власному досвіді отримання статусу приватного виконавця в Україні, відкриття офісу і формування команди. На його думку, екзамен для допуску до професії є надзвичайно складним, а державний контроль за діяльністю виконавців – це вимушений крок, тому що для цієї роботи необхідні висока кваліфікація фахівця і бажання  постійно працювати.

Анатолій Телявський - Лекція КНУ

“Інститут приватних виконавців потрібно продовжувати популяризувати. Сьогодні ми спостерігаємо дуже низький рівень правосвідомості українських громадян, тому вони не розуміють специфіки цієї роботи, повноважень виконавців і ключових норм законодавства. Така ситуація прослідковується навіть у державних органах. Сподіваємося, що такими заходами ми зможемо змінити ситуацію на краще!”, – підсумував Анатолій.

PR директор об’єднання “ФАКТ” Костянтин Рубель розповів слухачам про ключові проблеми позиціонування приватних виконавців в українському суспільстві. Серед них залишається асоціація цього інституту з колекторським бізнесом, а також неправильно вибудована комунікаційна кампанія щодо просування інформації про приватних виконавців серед підприємців і державних органів. Рішенням цієї проблеми може стати тільки застосування усіх наявних каналів комунікації і постійна робота з цільовими аудиторіями.

Костянтин Рубель - Лекція КНУ - Позиціонування приватних виконавців

Дякуємо фахівцям Кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, зокрема, завідувачу кафедри, доктору юридичних наук, професору Світлані Фурсі за чудову можливість просувати професію серед майбутніх фахівців в Україні.

Закон у дії!

Читайте всі новини приватних виконавців в Україні від команди “Факт”