ВО приватних виконавців «ФАКТ» виступило партнером Ukrainian Legal Land Forum

Артем Тараненкно - Аграрні розписки - Ukrainian Legal Land Forum 2020

28 лютого 2020 року у приміщенні ONOVO Dendra Hotel відбувся Ukrainian Legal Land Forum. Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» виступило партнером заходу. Провідні українські експерти у сфері земельного права обговорили ключові законодавчі нововведення і запропонували оптимальні механізми захисту своїх прав в умовах ринку землі. Голова правління ВО приватних виконавців «ФАКТ» Артем Тараненко пояснив, яким чином кредитори в агросекторі зможуть захистити свої права і повернути заборгованість завдяки аграрним розпискам і приватним виконавцям.

Україна стоїть на порозі відкриття ринку землі, про що свідчать поточні наміри Верховної Ради і Президента. Експерти в рамках форуму обговорили можливі моделі ринку землі, а учасники дізналися про останні настрої законотворців, почули думку громадських діячів і професійних правників.

Ukrainian Legal Land Forum

Основними темами форуму стали:

  • огляд  законодавчих законопроектів Верховної Ради у сфері земельних відносин;
  • останні тенденції Верховного Суду у сфері земельної судової практики;
  • купівля-продаж земельної ділянки – що впливає на дійсність угоди;
  • як захиститися від маніпуляцій з державними реєстрами;
  • як працює іпотека земельних ділянок;
  • методи захисту інтересів кредиторів в українському агросекторі;
  • запровадження аграрних розписок, як ефективного методу повернення заборгованості у сільському господарстві;
  • земельно-правові спори.

 

Артем Тараненко - Ukrainian Legal Land Forum 2020

На думку Голови правління ВО приватних виконавців «ФАКТ» Артема Тараненка, держава робить рішучі кроки для запровадження вільного ринку землі в Україні, саме тому дуже важливо супроводжувати цей процес формуванням ефективної системи виконання зобов’язань у випадку використання земель сільськогосподарського призначення. Аграрні розписки і робота приватних виконавців зможуть стати фундаментом такої системи і надати змогу кредиторам в українському агросекторі бути впевненими за повернення своїх коштів.

PR директор ВО приватних виконавців «ФАКТ» Костянтин Рубель виступив модератором Другої сесії форуму, яка була присвячена особливостям придбання, охорони і захисту української землі, а також законодавчим новелам Верховної Ради України у сфері земельної політики.

UKrainian Legal Land Forum