ВО приватних виконавців «ФАКТ» виступило партнером Ukrainian Legal Land Forum

Артем Тараненкно - Аграрні розписки - Ukrainian Legal Land Forum 2020

28 лютого 2020 року у приміщенні ONOVO Dendra Hotel відбувся Ukrainian Legal Land Forum. Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» виступило партнером заходу. Провідні українські експерти у сфері земельного права обговорили ключові законодавчі нововведення і запропонували оптимальні механізми захисту своїх прав в умовах ринку землі. Голова правління ВО приватних виконавців «ФАКТ» Артем Тараненко пояснив, яким чином кредитори в агросекторі зможуть захистити свої права і повернути заборгованість завдяки аграрним розпискам і приватним виконавцям.

Україна стоїть на порозі відкриття ринку землі, про що свідчать поточні наміри Верховної Ради і Президента. Експерти в рамках форуму обговорили можливі моделі ринку землі, а учасники дізналися про останні настрої законотворців, почули думку громадських діячів і професійних правників.

Ukrainian Legal Land Forum

Які були основні теми форуму Ukrainian Legal Land Forum?

Основними темами форуму стали:

  • огляд  законодавчих законопроектів Верховної Ради у сфері земельних відносин;
  • останні тенденції Верховного Суду у сфері земельної судової практики;
  • купівля-продаж земельної ділянки – що впливає на дійсність угоди;
  • як захиститися від маніпуляцій з державними реєстрами;
  • як працює іпотека земельних ділянок;
  • методи захисту інтересів кредиторів в українському агросекторі;
  • запровадження аграрних розписок, як ефективного методу повернення заборгованості у сільському господарстві;
  • земельно-правові спори.

 

Артем Тараненко - Ukrainian Legal Land Forum 2020

Думки та тези спiкерів про запроводження ринку вільної землі від приватних виконавців Факт

На думку Голови правління ВО приватних виконавців «ФАКТ» Артема Тараненка, держава робить рішучі кроки для запровадження вільного ринку землі в Україні, саме тому дуже важливо супроводжувати цей процес формуванням ефективної системи виконання зобов’язань у випадку використання земель сільськогосподарського призначення. Аграрні розписки і робота приватних виконавців зможуть стати фундаментом такої системи і надати змогу кредиторам в українському агросекторі бути впевненими за повернення своїх коштів.

PR директор ВО приватних виконавців «ФАКТ» Костянтин Рубель виступив модератором Другої сесії форуму, яка була присвячена особливостям придбання, охорони і захисту української землі, а також законодавчим новелам Верховної Ради України у сфері земельної політики.

UKrainian Legal Land Forum

Дивіться також статут Асоціації приватних виконавців в Україні  ВО” Факт “