УВАГА! Зміни у роботі приватних виконавців через режим карантину!

КОронавірус - карантин

З метою дотримання режиму карантину, пов’язаного з поширенням вірусу COVID-19 в Україні, в період з 16.03.2020 до 03.04.2020 року офіси приватних виконавців переходять на закритий режим роботи.

Які вводяться обмеження по роботі приватних виконавців

  • Скасовується проведення особистого прийому громадян в офісі виконавця
  • Відкладається проведення виконавчих дій, пов’язаних з великим скупченням людей
  • Обмежуються способи доставки кореспонденції до офісу. Документи прийматимуться виключно поштовим переказом (Укрпоштою, Новою Поштою) та офіційною електронною поштою (крім документів, які мають бути надані виконавцю в оригіналі). Доставка документів кур’єрською поштою або спецзв’язком можливі за умови наявності засобів індивідуального захисту у відповідного кур’єра.
  • Обмежується можливість особистого ознайомлення з матеріалами виконавчого провадження в офісі виконавця. Ознайомлення з матеріалами можливо через доступ до АСВП за відповідним кодом доступу через мережу Інтернет.

Індивідуальні та невідкладні випадки ознайомлення особисто в офісі можливі за умови наявності засобів індивідувального захисту у сторони, яка бажає ознайомитися, та після погодження з приватним виконавцем!

Як буде відбувається виконавче провадження

За заявою сторони виконавчого провадження матеріали справи можуть бути надані стороні засобом електронної пошти з відповідним електронним цифровим підписом (ЕЦП).

Будь-які питання, пов’язані з організацією виконавчого провадження, сторони виконавчого провадження можуть обговорити зателефонувавши до офіса, або надіславши листа електронною поштою. Контакти усіх приватних виконавців можна знайти за посиланням.

Зберігайте спокій, бережіть власне здоров’я і сплачуйте борги вчасно!