Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців ФАКТ і Рада адвокатів міста Києва підписали Меморандум про співробітництво

Артем Тараненко - Петро Рябенко - Меморандум - Рада адвокатів Києва - ФАКТ

9 липня 2020 року Голова правління громадської організації «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» Артем Тараненко і Голова Ради адвокатів міста Києва Петро Рябенко підписали Меморандум про співробітництво.


Сторони домовилися співпрацювати і спільно представляти інтереси у відносинах з органами державної влади, а також проводити спільні заходи для підвищення правової обізнаності у сфері примусового виконання судових рішень і роботи з проблемною заборгованістю. Спільноти адвокатів і приватних виконавців проводитимуть консультації з метою вироблення узгоджених позицій щодо розв’язання актуальних проблем у сфері судових рішень. Також організації займатимуться спільною розробкою навчальних та інформаційних програм, курсів і проектів, спрямованих на освіту громадськості у правовій сфері та підвищення кваліфікації адвокатів і приватних виконавців.
Громадська організація ФАКТ високо цінує цей крок. Впевнені, що співробітництво з такою поважною організацією сприятиме законності, порядку і зростанню професійного професійного рівня спільнот приватних виконавців і адвокатів в Україні!

Меморандум про співробітництво між Всеукраїнським об’єднанням приватних виконавців “ФАКТ” і Радою адвокатів м. Києва

Меморандум про співробітництво між Всеукраїнським об’єднанням приватних виконавців “ФАКТ” і Радою адвокатів м. Києва – Повний текст