Приватний виконавець Ольга Юхименко – Лайфхак Від Виконавця – Біндер-ниткозшивач і нумератор

Приватний виконавець Ольга Юхименко - ЛайфхакВідВиконавця

Як вести закриті справи виконавчого провадження? Приватний виконавець Ольга Юхименко ділиться лайфхаком у роботі свого офісу – використанням біндера-ниткозшивача і автоматичного нумератора.

Відео від приватного виконавця Ольга Юхименко

Відповідно до правил ведення діловодства та архіву, кожен приватний і державний виконавець зобов’язаний забезпечити впорядкованість закритих справ виконавчого провадження. Забезпечити це дуже складно, адже постійно ти повинен скріплювати у єдину справу сотні аркушів паперу. Приватні виконавці і їх помічники часто використовують дирокол. Проте це незручно і відбирає забагато часу – максимум 20 пробитих аркушів і години монотонної роботи.

Ольга знайшла вихід – біндер-ниткозшивач та автоматичний нумератор.

Чому це зручно і ефективно?

Тепер працівники офісу Ольги можуть зшивати сотні аркушів паперу за один раз. Це значно економить час помічників приватного виконавця. Вони будуть зростати професійно, менше втомлюватися від одноманітної роботи і дійсно займатися справами примусового виконання рішень, а не завданнями канцелярії.

По-друге, це гарантує впорядкованість. Нумератор ніколи не втомиться, зменшить можливість помилки, особливо коли маєте справу з величезною кількістю проваджень. Біндер-ниткозшивач скріплює та зшиває за один раз велику кількість паперів та гарантує, що жоден аркуш не загубиться в архіві.

Третє, і, напевно, найголовніше, – повна відповідність вимогам законодавства. Існуючі правила ведення діловодства і архіву вимагають дотримуватися суворого порядку у кожній закритій справі. Сподіваємося цей метод допоможе вам успішно пройти перевірки і в подальшому так само успішно працювати. Щасти вам у справах виконавчого провадження!