Анатолій Телявський обраний заступником Голови Асоціації приватних виконавців України

Анатолій Телявський - Заступник Голови АПВУ
На З’їзді приватних виконавців України Анатолія Телявського було обрано заступником Голови Асоціації приватних виконавців України. Новим Головою АПВУ став Віталій Чепурний. Олександр Сивокозов залишився на посаді заступника Голови.

25 листопада 2020 року у Києві у приміщенні Mercure Congress Centre відбувся З’їзд приватних виконавців України. Керівництво Асоціації приватних виконавців завершувало свою каденцію і презентувало доповідь перед спільнотою про підсумки розвитку АПВУ за три роки.

Внаслідок виборів нового складу керівництва Асоціації Головою Асоціації приватних виконавців України став Віталій Чепурний, а його заступниками – Анатолій Телявський і Олександр Сивокозов.

Першочергові завдання Асоціації приватних виконавців

Керівництво АПВУ - Чепурний, Телявський, Сивокозов
Анатолій Телявський в рамках своєї передвиборої програми визначив першочергові завдання Асоціації для становлення професії приватного виконавця в Україні:
“Для досягнення цієї мети, розвитку спільноти і остаточного становлення професії приватного виконавця в Україні маю чіткий план дій:
  1. Забезпечення повністю прозорої процедури фінансування Асоціації приватних виконавців України. Запровадження детальної і публічної звітності щодо витрат Асоціації. Організація публічного діалогу щодо вироблення механізмів оптимізації бюджетної політики Асоціації, регулювання розмірів і процедури сплати членських внесків.
  2. Оновлення процедури голосування на З’їздах приватних виконавців України. Для уникнення непорозумінь і суперечок під час З’їздів приватних виконавців, а також для забезпечення чіткого порядку голосування і підрахунку голосів – заміна неефективної процедури голосування простим підняттям рук на чітку систему поіменного голосування. Внесення відповідних змін до Статуту Асоціації і до Положень З’їзду приватних виконавців України та З’їздів приватних виконавців регіонів. Відповідні нововведення стосуватимуться виключно нетаємного голосування під час З’їздів.
  3. Оптимізація дисциплінарної практики приватних виконавців. Ініціювання змін до законодавства для відходження від практики притягнення приватних виконавців до дисциплінарної відповідальності через скарги боржників. Закріплення відповідних змін у законодавстві.
  4. Вирішення проблеми територіальності вчинення виконавчих дій, яка постійно є приводом до розгляду справ на Дисциплінарній комісії приватних виконавців. Вдосконалення існуючого законодавства для уникнення двозначного трактування.
  5. Розвиток самоврядування та інформування населення щодо професії приватного виконавця в регіонах. Об’єднання всієї спільноти навколо спільної мети побудови ефективної системи виконання судових рішень.
  6. Організація спільної експертної групи АПВУ, Міністерства юстиції і державного підприємства «Національні інформаційні системи» (НАІС), яка працюватиме над вдосконаленням роботи Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП), діджиталізацією та автоматизацією процесів виконання рішень.
  7. Ініціювання змін до чинного законодавства для надання права приватному виконавцю вчиняти повноцінні виконавчі дії на підставі договору з іншим приватним виконавцем в рамках відкритого ним виконавчого провадження.
  8. Проведення всеохоплюючої загальнонаціональної комунікаційної кампанії для інформування українців про права, повноваження, обов’язки і принципи роботи приватних виконавців в Україні. Організація спеціальної кампанії для правоохоронних органів. Проведення комунікаційних заходів з судами всіх рівнів для напрацювання позитивної практики.”

Анатолій Телявський - З'їзд 25.11.2020

Новий склад Комісії АПВУ

Новий склад Комісії АПВУ з етики сформували Любов Ільчишин, Анатолій Мелих, Марина Нелюба, Валерій Притуляк і Сергій Лисенко.

Новими членами команди Ревізійної комісії стали Назар Павлюк і Олена Сулима.
Вітаємо колег з новим складом керівництва Асоціації! Впевнені, це стане новим етапом у розвитку професії приватного виконавця і системи примусового виконання рішень в Україні!