Анатолій Телявський розповів про плани АПВУ на V Конференції з виконавчого провадження

15 вересня 2021 року у Києві у Premier Palace Hotel відбулася V Конференція з виконавчого провадження видання «Юридична практика». Офіційним партнером заходу виступило об’єднання «ФАКТ», а інформаційну підтримку конференції, зокрема, надала Асоціація приватних виконавців України.

У першій сесії конференції «Гострі кути виконавчого провадження» об’єднання ФАКТ представив чинний заступник Голови АПВУ, приватний виконавець Анатолій Телявський. Анатолій присвятив свою доповідь планам розвитку спільноти приватних виконавців. Ключовими напрямом розвитку Асоціації приватних виконавців він визначив курс на самозабезпечення: відкриття для спільноти власних і самодостатніх інформаційних засобів і реєстрів, оптимізацію доступу до професії і дисциплінарної практики, автоматизацію роботи, а також налагодження внутрішньої і зовнішньої комунікації.

«Асоціація приватних виконавців України повинна стати потужною і самодостатньою організацією з розгалуженою комунікацією. Ми підтримуємо саме цей напрям розвитку, тому вже відкрили Реєстр приватних виконавців України на базі офіційного вебсайту АПВУ. Зараз працюємо над проектом відкриття Реєстру рішень Дисциплінарної комісії приватних виконавців, який покликаний надати всім приватним виконавцям України структуровану практику для того, аби вони уникали помилок, які можуть призвести до дисциплінарної відповідальності. Особливо важливим напрямом є завершення автоматизації і діджиталізації нашої роботи – над цим наразі працює Робоча група з питань вдосконалення АСВП. Компонент комунікації також важливий – тому зараз спільнота налагоджує контакти з якомога більшою кількістю профільних саморегулівних організацій – зокрема, з НААУ, Асоціацією арбітражних керуючих, патентними повіреними тощо. Наразі ми формуємо єдиний фронт провідних фахівців для просування прогресивних змін у системі примусового виконання – зокрема, того ж законопроекту 5660, на який покладаються окремі сподівання. Конкретними практичними кроками ми поступово підвищуємо рівень роботи кожного приватного виконавця», – зазначив у виступі Анатолій.

Конференція вже вп’яте зібрала на одній комунікаційній площі провідних спеціалістів у сфері роботи з проблемною заборгованістю: приватних виконавців, державних службовців, народних депутатів, адвокатів, представників банківських установ.