ФАКТ – партнер XХI Міжнародного фінансового форуму в Одесі

Об’єднання ФАКТ виступило партнером XХI Міжнародного фінансового форуму, який відбувся в Одесі 15-18 вересня 2021 року. Організатори Форуму – Центр бізнес-стратегій “Перспектива” і Ліга страхових організацій України.

Форум офіційно відкрив Президент Ліги страхових організацій України Олександр Філонюк.
Свої думки стосовно поточного стану фінансового ринку на першій сесії форуму висвітили Заступник Голови Ради Національний банк України Василь Фурман і Заступник директора Департаменту, начальник управління загальної методології регулювання ринків небанківських фінансових послуг Національного банку України Сергій Савчук.
Впродовж 4 днів насиченої програми заходу провідні фахівці на фінансовому ринку країни обговорили актуальні питання стану бізнесу, оцінили прогнози щодо майбутніх макроекономічних показників і викликів, а також запропонували як на них реагувати.
На сесії “Фінансові послуги в Україні. Стан, головні проблеми, сподівання та перспективи” Керуючий партнер Групи компаній «ФАКТ» Артем Тараненко презентував нові тенденції і реалії механізмів відпрацювання проблемної заборгованості. Артем навів відповідну успішну статистику виконання судових рішень інститутом приватних виконавців, яка доводить, що саме за ним майбутнє системи роботи з проблемною заборгованістю і виконанням зобов’язань в Україні.
На форумі у дискусії взяли участь керівники профільних підрозділів Національного банку України, представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, експерти, вчені, керівники фінансових, страхових, юридичних і ІТ-компаній. Експерти підвели підсумки роботи фінансового ринку в першому півріччі 2021 року. Серед обговорюваних тем стали етапи Стратегії розвитку фінансового сектору України до 2025 року, зміни законодавчого поля для фінансового і страхового бізнесу під регуляторним контролем НБУ, порівняння основних показників і динамік роботи ринку, макроекономічні прогнози, робота з проблемною заборгованістю і огляд можливих ризиків для бізнесу.
Об’єднанню ФАКТ приємно стати партнером форуму. Дякуємо Центру бізнес-стратегій «Перспектива» і Лізі страхових організацій України за надзвичайно корисний і цікавий захід!