Щодо зриву З’їзду приватних виконавців Київської області 26.06.2020

Зрив з'їзду приватних виконавців Київської області

Громадська організація “Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” висловлює свою позицію стосовно зриву З’їзду приватних виконавців регіону Київської області 26 червня 2020 року.

(більше…)

Позиція ГО “ФАКТ” щодо поточної ситуації зі З’їздом приватних виконавців Київської області

Позиція ГО "ФАКТ" щодо З'їзду приватних виконавців Київської області

Маємо висловити позицію ГО Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” щодо поточної ситуації зі З’їздом приватних виконавців Київської області 21 травня 2020 року.

(більше…)

Як коронавірус допоможе діджиталізації примусового виконання – Анатолій Телявський для Femida.ua

Анатолій Телявський - Femida.ua - Коронавірус допоможе діджиталізації примусового виконання

В умовах глобальної пандемії коронавірусу українська економіка опинилася у кризі – численні підприємства призупинили роботу, низка компаній, що надають послуги, більше не приймає клієнтів. Не могла поточна ситуація не торкнутися і системи примусового виконання рішень. Офіси приватних виконавців також призупинили прийом громадян і перейшли на дистанційний режим оформлення документів. Результати вразили – ключові принципи роботи це не змінило, а ефективність тільки зросла. Досвід роботи в умовах коронавірусної пандемії змушує спеціалістів замислитися: а чому б не ввести такий режим роботи на постійній основі? Про перспективи таких нововведень розповів приватний виконавець Анатолій Телявський на сторінках свіжого номеру журналу Femida.ua – https://bit.ly/femyda-3-2020.

(більше…)

Рішення суду або напис нотаріуса: що ефективніше для повернення боргу, – Тетяна Павелків для Юридичної газети

Татьяна Павелкив - Решение суда или надпись нотариуса

Рішення суду або напис нотаріуса: який виконавчий документ ефективніший для повернення заборгованості? На це питання дає експертну відповідь приватний виконавець Тетяна Павелків.

  1. Коли звертатися до нотаріуса, а коли – до суду?
  2. Яка правова природа виконавчого напису та судового рішення?
  3. Які є умови вчинення виконавчого напису?
  4. Як виконується виконавчий напис нотаріуса та судове рішення?
  5. Як оскаржити виконавчий напис і судове рішення?

Про це читайте в ексклюзивному матеріалі для юридичної газети за посиланням – https://bit.ly/3cl3qYe.

Борг перед майбутнім: як приватні виконавці можуть змінити країну, – Анатолій Телявський для Закон і бізнес

Телявський - Закон і і бізнес - Борг перед майбутнім

Заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Анатолій Телявський ексклюзивно для газети Закон і Бізнес проаналізував перспективи реформи примусового виконання рішень і інституту приватних виконавців в Україні.

Читайте повну версію статті у черговому номері газети і за посиланням: https://zib.com.ua/ua/142062-yak_privatni_vikonavci_mozhut_zminiti_krainu.html.

Медіація і приватні виконавці, – Ольга Юхименко для Femida.ua

Ольга Юхименко - Медіація і приватні виконавці

Чи може медіація стати в Україні дієвим засобом повернення боргів? Експерти продовжують вивчати, чи може ця процедура стати ефективною альтернативою примусовому виконанню судових рішень. У матеріалі приватного виконавця Ольги Юхименко “Медіація і приватні виконавці: взаємне доповнення чи виключення?” на сторінках свіжого номеру журналу FEMIDA.UA (#1/2020, стор. 28 – 31):

  • У чому полягає суть медіації, як процедури врегулювання?
  • Яким чином за допомогою медіації вирішуються суперечки у країнах Європи і США?
  • Який правовий статус медіація має в Україні і чи є в нього перспективи?
  • Чи зможуть медіатори бути ефективнішими за приватних виконавців?
  • Які методи медіації застосовують приватні виконавці у своїй роботі?

Повна версія журналу доступна за посиланням –
https://femida.ua/jurnal/1-2020-sichen-lyutyj

Податок на державну функцію – Анатолій Телявський для Закон і бізнес

Анатолій Телявський - Закон і бізнес - Податок на державну функцію

Про податкове навантаження на підприємців в Україні ходять легенди. Проте нині не лише малий та середній бізнес відчувають надмірний податковий тиск — сплачувати податки та збори зобов’язані також суб’єкти незалежної професійної діяльності. Про те, чому інституту приватних виконавців заважає повноцінно розвиватися сучасна фіскальна політика, на сторінках газети Закон і бізнес приватний виконавець, заступник голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» Анатолій Телявський.

(більше…)

Позбавити не можна помилувати: навіщо приватним виконавцям Дисциплінарні уповноважені – Тетяна Вольф для Юрист & Закон

Лишить нельзя помиловать: зачем частным исполнителям Дисциплинарные уполномоченные - Татьяна Вольф, Юрист и Закон

Приватний виконавець в м. Києві Тетяна Вольф в ексклюзивному матеріалі для журналу “Юрист & Закон” проаналізувала нововведення Дисциплінарних уповноважених в процес розгляду справ Дисциплінарною комісією приватних виконавців. Що дасть виконавчому провадженню новий інститут, з якою метою його започаткували і які функції він повинен виконувати – про це читайте в свіжому номері журналу (# 33, 13-19 вересня 2019 р.) і за посиланням.

Вирішив – проконтролюй: чи можливе запровадження судового контролю за виконанням рішень в Україні? – Анатолій Телявський для Юридичної газети

Приватний виконавець - Анатолій Телявський - судовий контроль - вирішив - проконтролюй

Якщо рішення приймається, потрібно організувати контроль за його виконанням. Це ключове правило практично для будь-якої справи. Так само і для судової системи. Заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”, приватний виконавець у місті Києві Анатолій Телявський ексклюзивно для Юридичної газети розмірковує про можливість запровадження судового контролю за виконанням рішень.
✅ Хто сьогодні контролює виконання судових рішень в Україні?
✅ Чи бере участь у цьому процесі судова установа, яка прийняла рішення?
✅ Яку роль у контролі може відігравати Державна судова адміністрація України?
✅ Яким чином налагоджено процес судового контролю за виконанням рішень у європейських країнах, зокрема, у Великій Британії і Італії?
✅ Як можна уникнути марних скарг і судових розглядів, запровадивши судовий контроль?
(повна версія експертного матеріалу Анатолія доступна на шпальтах свіжого номеру 30-31 (684-685) Юридичної газети і за посиланням).

(більше…)

Один в полі не виконавець: чому помічник приватного виконавця повинен мати ширші повноваження, – Анатолій Телявський для FEMIDA.ua

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Femida.ua - Один в полі не виконавець

Одна людина не може робити усе і одразу. Особливо якщо твоя робота пов’язана зі стягненням заборгованості в Україні. Майно або кошти боржника можуть знаходитися у різних містах країни, а час на виконання рішень суду часто вкрай обмежений. Сьогодні приватним виконавцям дозволено мати помічників. Проте їх повноваження і функціонал надзвичайно вузькі – вони обмежені у правах оформлення документів, не мають чітко закріплених у законодавстві повноважень бути присутніми і допомагати під час виконавчих дій. Як саме вирішити цю проблему в ексклюзивному матеріалі для Femida.ua розповів приватний виконавець Анатолій Телявський.

(більше…)