Борг перед майбутнім: як приватні виконавці можуть змінити країну, – Анатолій Телявський для Закон і бізнес

Телявський - Закон і і бізнес - Борг перед майбутнім

Заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Анатолій Телявський ексклюзивно для газети Закон і Бізнес проаналізував перспективи реформи примусового виконання рішень і інституту приватних виконавців в Україні.

Читайте повну версію статті у черговому номері газети і за посиланням: https://zib.com.ua/ua/142062-yak_privatni_vikonavci_mozhut_zminiti_krainu.html.

Медіація і приватні виконавці, – Ольга Юхименко для Femida.ua

Ольга Юхименко - Медіація і приватні виконавці

Чи може медіація стати в Україні дієвим засобом повернення боргів? Експерти продовжують вивчати, чи може ця процедура стати ефективною альтернативою примусовому виконанню судових рішень. У матеріалі приватного виконавця Ольги Юхименко “Медіація і приватні виконавці: взаємне доповнення чи виключення?” на сторінках свіжого номеру журналу FEMIDA.UA (#1/2020, стор. 28 – 31):

  • У чому полягає суть медіації, як процедури врегулювання?
  • Яким чином за допомогою медіації вирішуються суперечки у країнах Європи і США?
  • Який правовий статус медіація має в Україні і чи є в нього перспективи?
  • Чи зможуть медіатори бути ефективнішими за приватних виконавців?
  • Які методи медіації застосовують приватні виконавці у своїй роботі?

Повна версія журналу доступна за посиланням –
https://femida.ua/jurnal/1-2020-sichen-lyutyj

Податок на державну функцію – Анатолій Телявський для Закон і бізнес

Анатолій Телявський - Закон і бізнес - Податок на державну функцію

Про податкове навантаження на підприємців в Україні ходять легенди. Проте нині не лише малий та середній бізнес відчувають надмірний податковий тиск — сплачувати податки та збори зобов’язані також суб’єкти незалежної професійної діяльності. Про те, чому інституту приватних виконавців заважає повноцінно розвиватися сучасна фіскальна політика, на сторінках газети Закон і бізнес приватний виконавець, заступник голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» Анатолій Телявський.

(більше…)

Позбавити не можна помилувати: навіщо приватним виконавцям Дисциплінарні уповноважені – Тетяна Вольф для Юрист & Закон

Лишить нельзя помиловать: зачем частным исполнителям Дисциплинарные уполномоченные - Татьяна Вольф, Юрист и Закон

Приватний виконавець в м. Києві Тетяна Вольф в ексклюзивному матеріалі для журналу “Юрист & Закон” проаналізувала нововведення Дисциплінарних уповноважених в процес розгляду справ Дисциплінарною комісією приватних виконавців. Що дасть виконавчому провадженню новий інститут, з якою метою його започаткували і які функції він повинен виконувати – про це читайте в свіжому номері журналу (# 33, 13-19 вересня 2019 р.) і за посиланням.

Вирішив – проконтролюй: чи можливе запровадження судового контролю за виконанням рішень в Україні? – Анатолій Телявський для Юридичної газети

Приватний виконавець - Анатолій Телявський - судовий контроль - вирішив - проконтролюй

Якщо рішення приймається, потрібно організувати контроль за його виконанням. Це ключове правило практично для будь-якої справи. Так само і для судової системи. Заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”, приватний виконавець у місті Києві Анатолій Телявський ексклюзивно для Юридичної газети розмірковує про можливість запровадження судового контролю за виконанням рішень.
✅ Хто сьогодні контролює виконання судових рішень в Україні?
✅ Чи бере участь у цьому процесі судова установа, яка прийняла рішення?
✅ Яку роль у контролі може відігравати Державна судова адміністрація України?
✅ Яким чином налагоджено процес судового контролю за виконанням рішень у європейських країнах, зокрема, у Великій Британії і Італії?
✅ Як можна уникнути марних скарг і судових розглядів, запровадивши судовий контроль?
(повна версія експертного матеріалу Анатолія доступна на шпальтах свіжого номеру 30-31 (684-685) Юридичної газети і за посиланням).

(більше…)

Один в полі не виконавець: чому помічник приватного виконавця повинен мати ширші повноваження, – Анатолій Телявський для FEMIDA.ua

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Femida.ua - Один в полі не виконавець

Одна людина не може робити усе і одразу. Особливо якщо твоя робота пов’язана зі стягненням заборгованості в Україні. Майно або кошти боржника можуть знаходитися у різних містах країни, а час на виконання рішень суду часто вкрай обмежений. Сьогодні приватним виконавцям дозволено мати помічників. Проте їх повноваження і функціонал надзвичайно вузькі – вони обмежені у правах оформлення документів, не мають чітко закріплених у законодавстві повноважень бути присутніми і допомагати під час виконавчих дій. Як саме вирішити цю проблему в ексклюзивному матеріалі для Femida.ua розповів приватний виконавець Анатолій Телявський.

(більше…)

Артем Тараненко для “Банкрутство і Ліквідація”: Як новий Кодекс з процедур банкрутства вплине на виконавче провадження

Артем Тараненко, Голова ГО ФАКТ, банкрутство і ліквідація

Голова правління ГО Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Артем Тараненко в ексклюзивному матеріалі для видання “Банкрутство і ліквідація в Україні” проаналізував вплив нового Кодексу з процедур банкрутства на виконавче провадження.

(більше…)

Відміна авансового внеску і її наслідки для приватних виконавців в Україні, – Анатолій Телявський для Закон і Бізнес

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Відміна авансового внеску

15 травня 2019 року Конституційний суд України прийняв резонансне рішення №2-р (II)/2019 про визнання неконституційною законодавчої норми, яка встановлює обов’язкову сплату авансового внеску для відкриття виконавчого провадження. Приватний виконавець Анатолій Телявський спеціально для видання Закон і Бізнес проаналізував наслідки такого рішення для приватних виконавців.

(більше…)

Дрони для приватних виконавців

Дрони - приватні виконавці - Георгій Парфьонов - Михайло Горловський

Очільник ФАКТ – Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців в Одеській області, приватний виконавець Георгій Парфьонов у партнерстві з Михайлом Горловським, представником компанії-інтегратора безпілотних рішень “ГЕОМОНИТОР”, за останній рік завдяки безпілотникам (дронам) здійснив опис і арешт більше ніж 100 об’єктів у кількох областях України. Як це було і чому це вигідно – читайте за посиланням.

(більше…)

Анатолій Телявський для Юридичної газети: Державні vs приватні виконавці: спільне та відмінне

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Юридична газета - Державні і приватні виконавці

Заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”, приватний виконавець округу м. Києва Анатолій Телявський з власного досвіду  розповів про ключові риси у роботі державних і приватних виконавців ексклюзивно для щотижневого професійного видання “Юридична газета”

(більше…)