Анатолій Телявський виступив на VIII Legal Banking Forum 2022

16 лютого 2022 року у Києві відбувся VIII Legal Banking Forum 2022, організований виданням “Юридична практика”. На третій сесії форуму HARDtalk експерти обговорювали роботу з проблемними активами. У сесії виступив заступник Голови Асоціації приватних виконавців, заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців ФАКТ, приватний виконавець Анатолій Телявський.

Читати далі “Анатолій Телявський виступив на VIII Legal Banking Forum 2022”

Анатолій Телявський взяв участь у прес-конференції АПВУ “Гроші проти закону: як великий бізнес ігнорує виконання судових рішень в Україні”

Заступник Голови правління об’єднання ФАКТ Анатолій Телявський взяв участь у прес-конференції Асоціації приватних виконавців України «Гроші проти закону: як великий бізнес ігнорує виконання судових рішень в Україні».

Читати далі “Анатолій Телявський взяв участь у прес-конференції АПВУ “Гроші проти закону: як великий бізнес ігнорує виконання судових рішень в Україні””

Анатолій Телявський виступив на конференції “Банківський сектор: нові виклики”

3 листопада 2021 року у Києві у Premier Palace Hotel за партнерства об’єднання ФАКТ відбулася конференція «Банківський сектор: нові виклики» Банківський сектор: нові виклики. Організаторами заходу виступили юридична компанія Amber Law Company і Фінансовий клуб Фінансовий клуб, а Юридична практика стала генеральним медіапартнером конференції.

Читати далі “Анатолій Телявський виступив на конференції “Банківський сектор: нові виклики””

Об’єднання ФАКТ виступило на X Українському Банківському форумі The Banking 50 Kriek

21 жовтня 2021 року делегація Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців ФАКТ у складі Голови правління Артема Тараненка і його заступника Анатолія Телявського взяла участь у X Українському Банківському Форумі The Banking 50.

Читати далі “Об’єднання ФАКТ виступило на X Українському Банківському форумі The Banking 50 Kriek”

ФАКТ – партнер XХI Міжнародного фінансового форуму в Одесі

Об’єднання ФАКТ виступило партнером XХI Міжнародного фінансового форуму, який відбувся в Одесі 15-18 вересня 2021 року. Організатори Форуму – Центр бізнес-стратегій “Перспектива” і Ліга страхових організацій України.

Читати далі “ФАКТ – партнер XХI Міжнародного фінансового форуму в Одесі”

Анатолій Телявський розповів про плани АПВУ на V Конференції з виконавчого провадження

15 вересня 2021 року у Києві у Premier Palace Hotel відбулася V Конференція з виконавчого провадження видання «Юридична практика». Офіційним партнером заходу виступило об’єднання «ФАКТ», а інформаційну підтримку конференції, зокрема, надала Асоціація приватних виконавців України.

Читати далі “Анатолій Телявський розповів про плани АПВУ на V Конференції з виконавчого провадження”

Захист власності у виконавчому провадженні, – Анатолій Телявський виступив на IX Міжнародному судово-правовому форумі

Заступник Голови правління об’єднання ФАКТ, заступник Голови Асоціації приватних виконавців України Анатолій Телявський виступив на IX Міжнародному судово-правовому форумі 2021, який відбувся у Києві у приміщенні Premier Palace Hotel. Анатолій зосередив свій виступ на проблемі співвідношення принципів захисту права власності і обов’язковості виконання судового рішення у виконавчому провадженні.

Читати далі “Захист власності у виконавчому провадженні, – Анатолій Телявський виступив на IX Міжнародному судово-правовому форумі”

Анатолій Телявський - Управління проблемною заборгованістю 2021

ФАКТ виступив платиновим партнером XI конференції “Управління проблемною заборгованістю. Інновації 2021”

Об’єднання ФАКТ виступило платиновим партнером міжнародної конференції «Управління проблемною заборгованістю. Інновації 2021», яка відбулася 1 червня 2021 року в Києві в Mercure Congress Hotel. Захід об’єднав на одному майданчику провідних фахівців в роботі з проблемною заборгованістю з різних країн світу. Конференцію організувала компанія «Бізнес-Формат».

Читати далі “ФАКТ виступив платиновим партнером XI конференції “Управління проблемною заборгованістю. Інновації 2021””

Телявський - Боржник vs Стягувач 2021

Анатолій Телявський визначив пріоритетні завдання приватних виконавців на конференції «Боржник vs Стягувач»

Заступник Голови Асоціації приватних виконавців України Анатолій Телявський виступив на всеукраїнській конференції “Боржник vs Стягувач”, яка пройшла 21 травня 2021 року у Львові. Захід організовувало третій рік поспіль видання Femida.ua, а об’єднання ФАКТ виступило генеральним партнером конференції. Анатолій визначив пріоритетні завдання побудови системи приватного виконання судових рішень в Україні.

Читати далі “Анатолій Телявський визначив пріоритетні завдання приватних виконавців на конференції «Боржник vs Стягувач»”

Анатолій Телявський - 4 судовий форум ААУ

Анатолій Телявський виступив на IV Судовому форумі ААУ з доповіддю щодо судового і відомчого контролю

Заступник Голови Асоціації приватних виконавців України Анатолій Телявський взяв участь у IV Судовому форумі Асоціації адвокатів України. Захід відбувся 14 травня 2021 року у Києві у готелі Hyatt Regency. Представник спільноти приватних виконавців зосередив свій виступ на проблемі судового і відомчого контролю за виконанням рішень судів.

Читати далі “Анатолій Телявський виступив на IV Судовому форумі ААУ з доповіддю щодо судового і відомчого контролю”