Одеса - засідання Міжрегіональної робочої групи на тему "Реформа сектору правосуддя: виконавче провадження"

В Одесі відбулося засідання Міжрегіональної робочої групи на тему “Реформа сектору правосуддя: виконавче провадження”

Визначенню стратегічних напрямів процесу реформування системи виконання судових рішень було присвячено засідання Міжрегіональної робочої групи на тему “Реформа сектору правосуддя: виконавче провадження”. Захід відбувся 14-15 серпня 2019 року в Одеській області. Організаторами виступили Проект ЄС “Право-Justice” у співробітництві з Асоціацією приватних виконавців України (АПВУ) на базі Центру судової комунікації Одеської області.

Читати далі “В Одесі відбулося засідання Міжрегіональної робочої групи на тему “Реформа сектору правосуддя: виконавче провадження””

Приватні виконавці ФАКТ - Михайло Трофименко - Анатолій Телявський - СЕТАМ

СЕТАМ підвів підсумки роботи ДВС і приватних виконавців: Анатолій Телявський і Михайло Трофименко серед номінантів

Державне підприємство “СЕТАМ” підводило підсумки роботи приватних виконавців і Державної виконавчої служби у роботі з примусовою реалізацією майна боржників за 2018 і 2019 рр. (станом на липень 2019 р). Одразу кілька членів об’єднання “ФАКТ” опинилися на лідерських позиціях. Серед них – приватні виконавці Анатолій Телявський у Києві і Михайло Трофименко у Київській області.

Читати далі “СЕТАМ підвів підсумки роботи ДВС і приватних виконавців: Анатолій Телявський і Михайло Трофименко серед номінантів”

Нові виклики у професії приватного виконавця - Одеса - конференція - Анатолій Телявський

В Одесі відбулася міжнародна конференція «Нові виклики у професії приватного виконавця»

26 липня 2019 року в Одесі в залі готелю «Аркадія» відбулася міжнародна конференція «Нові виклики у професії приватного виконавця». Захід зібрав ключових експертів у сфері виконавчого провадження і роботи з проблемною заборгованістю як з України, так і інших держав. Представники правничої спільноти, приватні виконавці, державні посадовці, адвокати, а також експерти у сфері IT і комунікацій разом обговорили ключові виклики, які сьогодні стоять перед новою професією.

Читати далі “В Одесі відбулася міжнародна конференція «Нові виклики у професії приватного виконавця»”

ВО приватних виконавців ФАКТ - Право Justice - Семінар - Виконавець і поліцейський

18 вересня 2019 р. у Києві відбудеться семінар “Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід”

18 вересня 2019 року Проект ЄС «Право-Justice» і громадська організація «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» проведуть семінар «Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід». Захід буде присвячено налагодженню взаємодії державних і приватних виконавців з працівниками Національної поліції України. Реєстрація на захід доступна за посиланням.

Читати далі “18 вересня 2019 р. у Києві відбудеться семінар “Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід””

Приватний виконавець - Анатолій Телявський - судовий контроль - вирішив - проконтролюй

Вирішив – проконтролюй: чи можливе запровадження судового контролю за виконанням рішень в Україні? – Анатолій Телявський для Юридичної газети

Якщо рішення приймається, потрібно організувати контроль за його виконанням. Це ключове правило практично для будь-якої справи. Так само і для судової системи. Заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”, приватний виконавець у місті Києві Анатолій Телявський ексклюзивно для Юридичної газети розмірковує про можливість запровадження судового контролю за виконанням рішень.
✅ Хто сьогодні контролює виконання судових рішень в Україні?
✅ Чи бере участь у цьому процесі судова установа, яка прийняла рішення?
✅ Яку роль у контролі може відігравати Державна судова адміністрація України?
✅ Яким чином налагоджено процес судового контролю за виконанням рішень у європейських країнах, зокрема, у Великій Британії і Італії?
✅ Як можна уникнути марних скарг і судових розглядів, запровадивши судовий контроль?
(повна версія експертного матеріалу Анатолія доступна на шпальтах свіжого номеру 30-31 (684-685) Юридичної газети і за посиланням).

Читати далі “Вирішив – проконтролюй: чи можливе запровадження судового контролю за виконанням рішень в Україні? – Анатолій Телявський для Юридичної газети”

4 форум з виконавчого провадження - ГО ВО приватних виконавців ФАКТ - Юридична практика

ВО приватних виконавців “ФАКТ” – офіційний партнер IV Міжнародного форуму із виконавчого провадження

Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” стає офіційним партнером IV Міжнародного форуму із виконавчого провадження, який відбудеться 9 жовтня 2019 р. у Premier Palace Hotel у Києві за адресою: вул. Пушкінська, 5-7/29.

Читати далі “ВО приватних виконавців “ФАКТ” – офіційний партнер IV Міжнародного форуму із виконавчого провадження”

Приватний виконавець Анатолій Телявський - Femida.ua - Один в полі не виконавець

Один в полі не виконавець: чому помічник приватного виконавця повинен мати ширші повноваження, – Анатолій Телявський для FEMIDA.ua

Одна людина не може робити усе і одразу. Особливо якщо твоя робота пов’язана зі стягненням заборгованості в Україні. Майно або кошти боржника можуть знаходитися у різних містах країни, а час на виконання рішень суду часто вкрай обмежений. Сьогодні приватним виконавцям дозволено мати помічників. Проте їх повноваження і функціонал надзвичайно вузькі – вони обмежені у правах оформлення документів, не мають чітко закріплених у законодавстві повноважень бути присутніми і допомагати під час виконавчих дій. Як саме вирішити цю проблему в ексклюзивному матеріалі для Femida.ua розповів приватний виконавець Анатолій Телявський.

Читати далі “Один в полі не виконавець: чому помічник приватного виконавця повинен мати ширші повноваження, – Анатолій Телявський для FEMIDA.ua”

ВО приватних виконавців ФАКТ - Проект ЄС Право-Justice - Співробітництво - Анонс

ВО приватних виконавців “ФАКТ” і Проект ЄС “Право-Justice” анонсували співробітництво

Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» і Проект Європейського Союзу «Право-Justice» об’єднують свої зусилля для просування інституту приватних виконавців в Україні. Нагадаємо, команда цього проекту стояла біля витоків запровадження інституту приватних виконавців і постійно підтримує розвиток цієї нової професії. Метою проекту Право-Justice є забезпечення верховенства права і розвиток правових інститутів в Україні на основі передового європейського досвіду.

Читати далі “ВО приватних виконавців “ФАКТ” і Проект ЄС “Право-Justice” анонсували співробітництво”

Артем Тараненко, Голова ГО ФАКТ, банкрутство і ліквідація

Артем Тараненко для “Банкрутство і Ліквідація”: Як новий Кодекс з процедур банкрутства вплине на виконавче провадження

Голова правління ГО Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Артем Тараненко в ексклюзивному матеріалі для видання “Банкрутство і ліквідація в Україні” проаналізував вплив нового Кодексу з процедур банкрутства на виконавче провадження.

Читати далі “Артем Тараненко для “Банкрутство і Ліквідація”: Як новий Кодекс з процедур банкрутства вплине на виконавче провадження”

Семінар Проекту ЄС Право Justice для приватних виконавців Києва

Проект ЄС в Україні “Право-Justice” провів практичний семінар для приватних виконавців Києва

30 травня приватний виконавець Ольга Юхименко відвідала практичний семінар для приватних виконавців м. Києва. Захід організувала Златіслава Міхайлова, міжнародний експерт проекту ЄС в Україні Право-Justice. У ході зустрічі приватні виконавці відповіли на питання анкети стосовно найбільш актуальних проблем у своїй роботі в Україні, обговорили Стратегію розвитку Асоціація приватних виконавців України, а також висловили сподівання на подальший розвиток і популяризацію професії.

Читати далі “Проект ЄС в Україні “Право-Justice” провів практичний семінар для приватних виконавців Києва”