Артем Тараненко - II Legal & Business Agri Forum - Аграрні розписки

Артем Тараненко на II Business & Legal Agri Forum: аграрні розписки – дієвий засіб захисту кредиторів в агросекторі

Голова правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” Артем Тараненко виступив в рамках II Business & Legal Agri Forum щодо переваг аграрних розписок, як ефективного інструменту захисту інтересів кредиторів в агросекторі. Форум відбувся 12 лютого 2020 р. в Premier Palace Hotel, а ВО “ФАКТ” виступив офіційним партнером заходу.

Читати далі “Артем Тараненко на II Business & Legal Agri Forum: аграрні розписки – дієвий засіб захисту кредиторів в агросекторі”

Анатолій Телявський - VI Legal Banking Forum

ВО приватних виконавців ФАКТ – партнер VI Legal Banking Forum

Приватні виконавці – найефективніший спосіб для банківських установ повернути заборгованість. З таким меседжем виступив приватний виконавець Анатолій Телявський на сесії VI Legal Banking Forum 2020, партнером якого стало Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”.

Читати далі “ВО приватних виконавців ФАКТ – партнер VI Legal Banking Forum”

Приватний виконавець Ольга Юхименко про факторинг і примусове виконання

Приватний виконавець Ольга Юхименко розповіла на семінарі Асоціації фінансових інституцій «Факторингові операції в фінкомпаніях», яким чином факторинг пов’язаний з примусовим виконанням рішень і роботою приватних виконавців.

Читати далі “Приватний виконавець Ольга Юхименко про факторинг і примусове виконання”

Анатолій Телявський - Закон і бізнес - Податок на державну функцію

Податок на державну функцію – Анатолій Телявський для Закон і бізнес

Про податкове навантаження на підприємців в Україні ходять легенди. Проте нині не лише малий та середній бізнес відчувають надмірний податковий тиск — сплачувати податки та збори зобов’язані також суб’єкти незалежної професійної діяльності. Про те, чому інституту приватних виконавців заважає повноцінно розвиватися сучасна фіскальна політика, на сторінках газети Закон і бізнес приватний виконавець, заступник голови правління ГО «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» Анатолій Телявський.

Читати далі “Податок на державну функцію – Анатолій Телявський для Закон і бізнес”

Анатолій Телявський - КНУ - конференція

КНУ видав збірник статей доповідачів конференції “Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика”

За результатами IV міжнародної науково-практичної конференції “Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика”, яка пройшла 6 грудня 2019 року, Кафедра нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури Київського національного університету імені Тараса Шевченка опублікувала збірник наукових статей спікерів заходу, серед яких провідні науковці і академіки, діючі адвокати і приватні виконавці в Україні, а також закордонні експерти. Збірник виданий за загальною редакцією доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури, заслуженого юриста України Світлани Фурси. Серед публікацій експертів матеріал заступника Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців “ФАКТ”, приватного виконавця Анатолія Телявського щодо проблеми неврегульованості взаємодії з правоохоронними органами під час виконавчих дій.

Читати далі “КНУ видав збірник статей доповідачів конференції “Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика””

Приватний виконавець Анатолій Телявський - КНУ - конференція

У КНУ відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика”

6 грудня 2019 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася IV міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика». Захід організовували Кафедра нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ імені Тараса Шевченка, Міністерство юстиції України, Асоціація приватних виконавців України, Проект Європейського Союзу в Україні “Pravo-Justice” і громадська організація «Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ». В рамках конференції з доповіддю стосовно законодавчої неврегульованості співпраці між приватними виконавцями і правоохоронними органами виступив заступник Голови правління об’єднання “ФАКТ”, приватний виконавець Анатолій Телявський.

Читати далі “У КНУ відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика””

Міжнародна науково-практична конференція КНУ Проблеми виконавчого процесу: теорія і практика

ФАКТ – інформаційний партнер міжнародної конференції “Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика”

Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців “ФАКТ” стає інформаційним партнером IV міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика»! Організаторами заходу виступають Кафедра нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ імені Тараса Шевченка, Міністерство юстиції України, Асоціація приватних виконавців України і Проект Європейського Союзу в Україні “Pravo-Justice”. Конференція відбудеться 6 грудня 2019 р. о 10:00 у приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60, ауд. 329.

Читати далі “ФАКТ – інформаційний партнер міжнародної конференції “Актуальні проблеми виконавчого процесу: теорія і практика””

Фахівці об’єднання “ФАКТ” провели лекцію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

5 листопада 2019 року приватний виконавець Анатолій Телявський і PR директор об’єднання “ФАКТ” Костянтин Рубель завітали до своєї рідної альма-матер і провели для студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка лекцію щодо організаційних питань у діяльності приватного виконавця і його позиціонування на ринку. Захід було організовано об’єднанням “ФАКТ” за сприяння Кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури КНУ.

Читати далі “Фахівці об’єднання “ФАКТ” провели лекцію у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка”

Анатолій Телявський - IV міжнародний форум з виконавчого провадження

Захист бізнесу і приватні виконавці: Анатолій Телявський виступив на IV Міжнародному форумі з виконавчого провадження

9 жовтня 2019 року у Premier Palace Hotel відбувся IV міжнародний форум із виконавчого провадження. Захід зібрав провідних фахівців у сфері виконання судових рішень і роботи з проблемною заборгованістю в Україні. Заступник Голови правління Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців «ФАКТ», приватний виконавець округу м. Києва Анатолій Телявський представив аналіз ключових показників інвестиційного клімату в Україні, яким чином на цей аспект впливає на рівень виконання судових рішень і які переваги приватних виконавців особливо важливі для бізнесу і інвесторів.

Читати далі “Захист бізнесу і приватні виконавці: Анатолій Телявський виступив на IV Міжнародному форумі з виконавчого провадження”

Семінар "Виконавець і поліцейський" - приватний виконавець Анатолій Телявський

ГО “ФАКТ” і проект ЄС “Право-Justice” провели семінар щодо виконання судових рішень за участі поліцейських

27 вересня 2019 року громадська організація Всеукраїнське об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» і Проект ЄС в Україні «Право-Justice» провели семінар «Виконавець і поліцейський: оптимальна взаємодія і європейський досвід». Захід відбувся у залі готелю Radisson Blu Hotel Kyiv Podil і зібрав представників ключових зацікавлених сторін у процесі виконання вимог закону в Україні: приватних виконавців, адвокатів, представників Національної поліції України, Міністерства юстиції України, Асоціації приватних виконавців України, міжнародних експертів Проекту Європейського Союзу «Право-Justice» і громадських діячів. Семінар сприяв налагодженню діалогу між приватними виконавцями, регуляторами і правоохоронцями щодо проблеми виконання судових рішень в Україні за участі поліції.

Читати далі “ГО “ФАКТ” і проект ЄС “Право-Justice” провели семінар щодо виконання судових рішень за участі поліцейських”