Регіональні осередки


Виконання рішень суду в Україні

Примусове виконання рішень суду чи іншого органу – останній етап судового провадження, в ході якого стягується сума заборгованості або майно. У наших юристів значний обсяг знань і багаторічна практика, яка дозволяє професійно надавати допомогу у виконавчому провадженні. Ми здійснюємо повну підтримку у врегулюванні спору та виконання рішень суду.

Виконання судових рішень здійснюється за місцем проживання особи або місцезнаходження майна боржника. У нас велика команда кваліфікованих фахівців, які працюють по всій території України. Оперативна допомога юриста допоможе вирішити проблему і відновити справедливість.

Способи виконання рішення суду:

  1. Звернути стягнення на майно, грошові кошти або цінні папери боржника.
  2. Стягнення періодичних виплат: аліментів, зарплат, пенсій та ін.
  3. Накладення арешту на майно боржника.
  4. а також інші дії, які виконуються відповідно до Закону України «Про виконавче провадження».

Стягнення заборгованості

Юридична допомога нашої команди дозволяє вирішувати проблеми, які виникають при стягненні заборгованості. Звертаючись до нас, Ви звільняєтеся від труднощів.

Повернення боргу за кредитом – часта проблема позичальників. У країні нестабільна економічна ситуація, а фінансовий стан багатьох українців плачевний. Але це не означає, що банки планують дарувати гроші, забуваючи про кредитні зобов’язання. Банк має повне право у суді вимагати стягнення на майно боржника. При цьому дуже важливо звернутися до виконавця відразу після винесення рішення, адже стягнення заборгованості – тривалий процес, у якому кожна година на рахунку.

Приватні виконавці супроводжують стягнення боргів з юридичних або фізичних осіб відповідно до рішення суду.

Стягнення боргів з фізичних осіб іноді займає більше часу, ніж хотілося б. Намагаючись ігнорувати вимоги закону, боржники створюють дискомфортні ситуації: знімають кошти з рахунків, розпродають майно, переписують його на родичів або третіх осіб. У таких випадках приватний виконавець здійснює розшук, опис та арешт майна боржника.

«ФАКТ» – кваліфікована юридична допомога по всій Україні

Наш юрист допоможе вирішити такі питання:

  • Як повернути борг?
  • Як стягнути борг за договором кредиту або позики?
  • Як звернути стягнення на майно боржника?

Приватні виконавці – популярний запит серед тих, хто шукає правову допомогу з питань проблемної заборгованості.

Офіс Всеукраїнського об’єднання приватних виконавців «ФАКТ» знаходиться у Києві. Для того, щоб здійснити виконання рішення суду або напису нотаріуса, зв’яжіться з нами за вказаними на сайті номерами телефону або за електронною пошту. Наші юристи проаналізують Ваш конкретний випадок і запропонують оптимальне рішення у найкоротші терміни.

Закон у дії!